e-toplum 18 ARALIK 2009 / 12:27

eTR finalistleri belli oldu

3 Ocak tarihinde Cumhurbaşkanlığı’nın himayesinde gerçekleştirilecek ödül töreninde finalistler arasından jüri elektronik oylama ile örnek e-Devlet projeleri ödüllendirilecek. Bu yıl Turkcell Ana Sponsorluğu’nda yedincisi gerçekleştirilecek olan eTR Ödülleri’nde ‘’Kamudan Vatandaşa e-Hizmetler’’, ‘’Kamudan İş Dünyasına e-Hizmetler’’, ‘’Kamudan Kamuya e-Hizmetler’’, ‘’e-Devlet Yolunda e-Belediye Kıyaslama Çalışması 2009-Özel Ödülü’’ ve örnek e-Devlet uygulamalarına verilecek özel ödüller Cumhurbaşkanı Abdullah Gül tarafından verilecek.
7. eTR Ödüllerine bu yıl 16 başvuru yapıldı ve uzman değerlendiriciler tarafından yapılan incelemenin ardından 9 proje finale kalmaya hak kazandı. Yapılan yazılı açıklamada finale kalan e-Devlet uygulamaları ve kurumlar ise şunlar: Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı Sigortacılık Genel Müdürlüğü, Çevre ve Orman Bakanlığı, Söke Belediyesi, Şişli Belediyesi, Akdeniz Üniversitesi Döner Sermaye İşletme Müdürlüğü, Gümrük Müsteşarlığı, Başbakanlık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Genel Müdürlüğü, Maliye Bakanlığı Muhasebat Genel Müdürlüğü ve Maliye Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığı.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN