e-toplum 08 HAZİRAN 2015 / 06:58

Gençlere kapsamlı destek ve bayilere de hız

Bu yıl 4’üncü kez 23 Mayıs'ta, İzmir Kültürpark Fuar Alanı’nda gerçekleşen Genç Beyinler Yeni Fikirler Proje Sergisi etkinliği, öğrencileri ve firmaları buluşturdu. Etkinliğin Organizasyon Sponsoru olan Univera da etkinliğin Proje Değerlendirme Uygulaması’nı yazdı ve barkodlu değerlendirme formlarıyla oylamayı kolaylaştırdı, tüm gün Değerlendirme Masası’nda etkinliğe destek verdi. Univera İnsan Kaynakları Yöneticisi Selin Çimen de, "Univera İnsan Kaynakları olarak birçok etkinliğe katılıyoruz. Ama bu sergi, İzmir ve çevre illerdeki 200'e yakın proje ile birçok öğrenci ile aynı anda buluşmamızı ve onların yeteneklerini anında görebilmemizi sağlıyor” dedi.

Öte yandan Univera, franchising yönetiminde mobil teknolojiler konusunda da 3 Haziran’da Turkcell Kurumsal Müşteri Deneyim Merkezi’nde bir etkinlik düzenledi. Franchising sistemindeki her türlü saha denetimini ve iş ortaklarının güncel bilgisini Quest ile toplayıp sistem yönetimini sağlamayı içeren etkinlikte, sahada faaliyetlerin hızı, bilgi paylaşımı, bunların karar verme süreçlerinde sağladığı avantajlar gibi başlıklar ele alındı.

 
ETİKETLER : 1025

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN