e-toplum 09 OCAK 2011 / 18:00

Her telefona uygun şube seçeneği

Finansbank; Cep Şubesi ile müşterilerine, bankacılık işlemlerini her yerden kolayca yapabilme olanağı sunuyor. Kullanıcılar, iPhone da dahil olmak üzere farklı telefon teknolojileri için özel olarak tasarlanan Cep Şubesi’ni kullanarak bankacılık işlemlerinin büyük çoğunluğunu yapabilirken piyasa özeti bölümünden günlük piyasa yorumlarını alabiliyor, günün yazarından önerilere ulaşabiliyor.
Finansbank müşterileri, iPhone’a ek olarak, BlackBerry ve diğer birçok akıllı telefon için Java teknolojisiyle geliştirilen Cep Şubesi ile mobil bankacılık hizmetlerinden yararlanabiliyor. WAP destekli telefonlar için özel geliştirilen Finansbank WAP Şubesi’nden tüm hizmetlerden herhangi bir uygulama yüklemeye gerek olmadan faydalanabiliyor. Finansbank Cep Şubesi’ni tercih eden müşteriler bankacılık işlemlerini diledikleri yer ve zamanda yapabilirken, ücretsiz erişim, ücretsiz para transferi, özel döviz kurları ve mevduat faiz oranlarından yararlanma gibi birçok avantaja sahip olabiliyor. Finansbank Mobil Bankacılık uygulamalarını kullanan bireysel ve KOBİ müşterileri, hesap işlemleri, para transferleri, kredi kartı işlemleri, yatırım işlemleri, fatura ödemeleri, faturasız hat yükleme ve kredi işlemlerini Finansbank Cep ve WAP şubelerinden hızlıca gerçekleştirebiliyor. KOBİ müşterileri ayrıca “İşinize Özel” menüsü ile işleriyle ilgili diğer işlemleri yapabiliyorlar. Bu da şirket sahipleri için şirket hesaplarına her an ulaşıp işlemelerini izleme ve finansmanlarını yönetme fırsatı sunuyor.
iPhone’a özel Cep Şubesi’nin AppStore’da yer alan bankacılık uygulamaları içinde en yüksek puanı alan uygulamalardan biri olduğunu belirten Finansbank Direkt Bankacılık Grup Yöneticisi Serhat Yıldırım “Uygulamanın hayata geçmesinin ardından kullanıcılardan olumlu yorumlar aldık. Uygulama kapsamında müşterilerimiz kadar müşterimiz olmayan iPhone kullanıcılarını da düşündük. Müşterimiz olmayan iPhone sahipleri de piyasa yorumlarına ücretsiz erişim, yatırım danışmanlarından sesli piyasa yorumları dinleme gibi özelliklerden yararlanabiliyor. Oldukça yoğun bir ilgi gören iPhone uygulamamızı 13 bin kişi telefonuna indirdi” dedi.
ETİKETLER : Sayı:803
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN