e-toplum 27 ŞUBAT 2011 / 18:00

İnterpromedya birikimini uluslararası platforma taşıyor

18 yıldır Türkiye’de iş dünyasına bilgi ve iletişim teknolojileri alanında yayıncılık, etkinlik yönetimi, araştırma ve elektronik pazarlama hizmetleri sunan İnterpromedya tüm bilgi birikimi ve deneyimini uluslararası platforma taşımayı hedefliyor. Şirket, bu amaca uygun olarak, 1-5 Mart 2011 tarihleri arasında Almanya’nın Hannover kentinde düzenlenen CeBIT 2011’de yer alıyor.
İnterpromedya fuar alanında, Partner Ülke Türkiye ana standının olduğu 12 numaralı salonda yer alacak. İnterpromedya’nın CeBIT’te tanıtacağı başlıca ürün ve hizmetler arasında; bilişim sektörüne yönelik anlık, haftalık, aylık basılı ve elektronik yayınları, Türkiye’nin ciro büyüklüklerine göre sıralanmış ilk 500 şirketinin bulunduğu Bilişim 500 Raporu, alanında en büyük iş ve buluşturma platformu olan Bilişim Zirvesi etkinliği, bilişim pazarının büyüklüğü, yatırım yapılacak alanlar, sektörel kullanıcı araştırmaları, bilişim alanında tüketici eğilimlerinin bulunduğu araştırmalar, veritabanına dayalı elektronik pazarlama hizmetleri yer alıyor.
İnterpromedya’nın CeBIT’te tanıtacağı ürünlerinden biri de bölgedeki ülkelerin bilişim profesyonellerine dağıtımını yaptığı ve içeriğinde bilişim alanında bölgesel iş fırsatları ve bilişim politikaları ve benzeri bilgilerin yer aldığı yeni bir ürün olan ICT News Eurasia yayını olacak. İngilizce yayınlanan dergi, Türkiye ve bölge ülkeleri arasında bir bilgi köprüsü özelliği taşıyor.
ETİKETLER : Sayı:810

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics