e-toplum 04 EKİM 2015 / 22:31

ISAF Güvenlik Fuarı gerçekleşti

Güvenlik ile ilgili her türlü ürün, hizmet, çözüm ve uygulamaları tek bir platformda buluşturan ISAF Security Fuarı, 19. kez sektörün katılımcı ve ziyaretçilerini bir araya getirdi.

17-20 Eylül tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşen ISAF Security, ISAF IT Security ve ISAF Smart Home Fuarları sektörün öncü firmalarının katılımı ile gerçekleşti. Bilgi ve ağ güvenliği ile ilgili Türkiye’deki tek fuar olan Uluslararası ISAF IT Security Fuarı ise, 4. kez sektörü buluşturdu.  ISAF IT Security Fuarı, siber saldırıların ve bilgi hırsızlığının önüne geçmek için kullanılan her türlü ürün, sistem, uygulama, yazılım ve tüm diğer ürünleri bir araya getirdi. Gelişen teknolojiler ile birlikte günlük hayatımızı kolaylaştıran, yapı elektroniği ürünleri ve bina otomasyon sistemlerinin tamamı 4. Uluslararası ISAF Smart Home Fuarı’nda sergilendi.

Tayvan güvenlik firmaları ürünlerini tüketicilerle buluşturdu

Tayvan’ın güvenlik sektöründe önde gelen şirketleri de “Toplam Güvenlik Çözümü ve Konfor” konseptiyle düzenlenen ISAF Güvenlik ve Ticaret Fuarı’nda, son teknoloji ürünlerini görücüye çıkardı. Tayvan güvenlik sektörü firmaları olan; Advantech, Plustek, Planet Tecnology ve Engenius gibi markalar fuarda en gelişmiş ürünlerini tanıttı.

Taipei Ekonomik ve Kültürel Misyon Ankara Temsilcisi Yaser T. H. Cheng şunları söyledi : “Tayvan ve Türkiye arası ticaret hızla ilerliyor. Tayvan’dan Türkiye’ye güvenlik teknolojisi ürünleri, sentetik fiber, demir-çelik ve makine ve parçaları ithal ediliyor. Türk Hava Yolları, Taipei’ye direkt uçuş yapan Avrupa’nın ikinci hava yolu şirketi oldu. Bu yıl Mart ayında, Türk makine üreticileri ve Türkiye İş Adamları Derneği yöneticileri, Tayvan Uluslararası Makine Parçaları fuarını ziyaret ederek Tayvan-Türkiye arasında ikili anlaşma ve mutakabat için görüştüler. İki ülke arasında bir teknoloji köprüsü kuruldu.”

Tayvan Dış Ticareti Geliştirme Konseyi Başkan Yardımcısı Mr. Richard J.T. Chen, “Geçtiğimiz yıllar boyunca, çok sayıda felaket yaşadık. Emniyet ve güvenlik teknolojileri inovasyon ve felaketlerle birlikte daha da önem kazandı” dedi.

 
ETİKETLER : 1040

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics