e-toplum 03 MART 2014 / 13:45

İSO iki temsilcilik açtı

 

İstanbul Sanayi Odası (İSO), üyelerine yerinde ve daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bugün Ümraniye ve Yenibosna’da birer temsilcilik açtı.

İstanbul Sanayi Odası (İSO), üyelerine daha kolay ve hızlı hizmet sunmak amacıyla Avrupa ve Anadolu yakasında birer temsilcilik açtı. Yenibosna ve Ümraniye’de bugün açılışı gerçekleştirilen temsilcilikler, İSO’ya üyelik müracaatından kapasite ve ekspertiz raporları talebine kadar birçok konuda hizmet verecek.

İSO üyelerinin, merkeze gelmeden yeni temsilciliklere başvurarak alabileceği pek çok hizmet arasında; 5174 sayılı Kanunun 26’ıncı maddesinde sayılan belgeleri düzenlemek ve onaylamak, ihracatta dolaşım belgeleri satış ve onayı, kapasite raporu onaylı suret verilmesi,
faaliyet belgesi düzenlenmesi, ihale durum belgesi, Bağ-kur formları ve denklik belgelerinin onaylanması, yerli malı, imalatçı, imalat yeterlilik belgeleri düzenlenmesi, Türk malı belgesi satışı ve düzenlenmesi ile hizmet ücretleri ve üye aidat tahsilatı yer alıyor.
İSO’nun Ümraniye temsilciliği; Yukarı Dudullu bölgesinde yer alan İMES Sanayi Sitesi’nde, Yenibosna temsilciliği de Çobançeşme mevkiinde hizmet verecek.
Üyeler, her iki temsilciliğe İSO’nun merkez santral telefon numarasından ulaşabilecek.

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN