e-toplum 25 NİSAN 2010 / 18:00

Kampustakiler USTA’lığını gösterecek, hayaller gerçeğe dönüşecek

İnterpromedya’nın Teknoloji Haber Portalı BTnet.com.tr’nin üniversitede eğitim alan gençlere yönelik olarak düzenlediği USTA Kampüste- En İyi Gelecek Yarışması’na başvurular başladı. Yarışmayla teknoloji tutkunu üniversite öğrencilerinin hayata geçebilecek nitelikteki fikir ve projelerinin değerlendirilmesi ve kazanan fikirlerin desteklenmesi amaçlanıyor. Yarışma, Enerji, Güvenlik, Tasarım, Eğitim, Çevre, Pazarlama ve Eğlence olmak üzere 7 ana kategoride gerçekleştirilecek. Yarışmanın Enerji kategorisinin sponsorluğunu ARTronic üstlendi.
Yarışma kapsamında her bir kategoride dereceye girenlere, alacakları ödüllerin yanında iş dünyasında deneyim kazanma fırsatı da sağlanacak. Ayrıca yarışma sayesinde öğrencilerin projelerini tanıtmaları sağlanarak sektörde bu projeleri hayata geçirecek kaynaklara ulaşmalarına yardımcı olunması hedefleniyor.
Detaylı bilgi www.btnet.com.tr/usta adresinde yer alıyor.
ETİKETLER : Sayı:768

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN