e-toplum 05 AĞUSTOS 2011 / 11:47

Kamu çalışanlarına özel hizmetler

Vodafone Türkiye, farklı müşteri segmentlerinin ihtiyaçlarına cevap veren özel programlarına Vodafone Kamu Avantaj ile bir yenisini ekliyor. Tüm kamu çalışanlarının yararlanabileceği birçok ilki içeren katma değerli ürün, servis ve fırsatları tek bir çatı altında topladığı “Vodafone Kamu Avantaj” Programı, kamu çalışanlarına sadece avantajlı ve yenilikçi iletişim olanakları sunmakla kalmayıp onların ihtiyaçlarına özel hizmetler de sunuyor.
Vodafone Kamu Avantaj, yenilenen “Yeni Cep Kamu Tarifesi”nin yanı sıra, yüzde 50’ye varan indirimler sunan çevrimiçi alışveriş sitesi “Kamupanya”, KPDS’ye  hazırlık için İngilizce eğitim programı “Kamu Akademi”, yurtdışında yurtiçi gibi konuşturan “Yeşil Pasaport” ve tüm kamu haberlerini ücretsiz alabildikleri “1414 Kamu Haber Paketi” gibi hizmetleri içeriyor.
Vodafone Türkiye Bireysel Müşterilerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Öğüt, yaptığı açıklamada, Vodafone Kamu Avantaj’ın Vodafone Türkiye olarak titizlikle yürüttükleri müşteri memnuniyetine odaklı stratejik programın en yeni halkası olduğunu ifade etti. Öğüt, şunları söyledi:
“Vodafone Türkiye olarak abonelerimizi sadece müşterimiz olarak değil, birbirimize karşılıklı değer katabileceğimiz birer sosyal paydaşımız olarak görüyoruz. Tüm ürün ve hizmetlerimizi, paydaşlarımıza özel, ortak payda olarak belirlediğimiz, sosyal iş modeli anlayışımız ile şekillendiriyoruz. Vodafone Çiftçi Kulübü, bu yaklaşımımızın bugüne kadarki en somut örneğiydi. Bugün, Vodafone Kamu Avantaj’ı da aynı yaklaşımla hayata geçiriyoruz. Amacımız, dileyen tüm kamu çalışanlarının sadece iletişim ihtiyaçları için değil, kişisel gelişim ihtiyaçları için de Vodafone’u tercih etmeleri.”
Kamu Avantaj üyelerinin faydalanabileceği indirimli alışveriş sitesi Kamupanya ile kamu çalışanları, yüzlerce ürünü indirimli fiyatlarla satın alabilecekler. Kamu çalışanlarının sabit gelirlerini en etkili şekilde kullanabilmesi için beyaz eşyadan elektroniğe, tekstilden oyuncağa kadar çok çeşitli markaların yer aldığı Kamupanya sitesinde birçok indirim ve avantajlı alışveriş olanağı kamu çalışanlarına sunulacak.
Vodafone Kamu Avantaj üyelerine özel, ücretsiz bir eğitim platformu olan Kamu Akademi, kamu çalışanlarını işlerinde yükselmelerini sağlayacak sınavlara hazırlayarak, kariyer gelişimlerine yardımcı olacak benzersiz bir çevrimiçi platform özelliği taşıyor. Yurtdışına görev veya tatil amacı ile giden kamu çalışanlarının dilediklerince konuşabilmeleri amacıyla Vodafone, Yeşil Pasaport seçeneğini abonelerinin hizmetine sunuyor. Cep Kamu Maksi tarifelerinden yararlanan Vodafone’lular, Yeşil Pasaport seçeneği ile yurtiçi dakikalarını yurtdışında da kullanma ayrıcalığına sahip olacak. Ücretsiz abone olunabilen 1414 Kamu Haber Paketi ile kamu çalışanları, yeni iş olanaklarını, kendilerini ilgilendiren en son değişiklikleri ve düzenlemeleri anında öğrenebilecekler.
ETİKETLER : Sayı:833

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics