e-toplum 19 OCAK 2015 / 07:23

Kavasoğlu, TBD Ankara’nın yeni başkanı

Selçuk Kavasoğlu, 11 Ocak tarihinde gerçekleştirilen TBD Ankara Şubesi 4. Olağan Genel Kurulu’unda, Türkiye Bilişim Derneği Ankara Şube Yönetim Kurulu Başkanı olarak seçildi.


TBD Ankara şubesinin geçen yıllara göre daha yoğun bir katılımla gerçekleştiğine dikkat çeken Selçuk Kavasoğlu, düşüncelerini şöyle aktardı:  “Genel kurul, geçmişte TBD’yi ileriye taşıyan başkanlarımız ve üyelerimizle, günümüz üyelerini kaynaştıran bir ortamda geçti. İki yıllık çalışma stratejimizi Türkiye’nin bilgi toplumuna geçişinde TBD’nin çok önemli ve etkin bir aktör olması üzerine kurmuştuk. Katılım sağlayan üyelerimizin bilgi ve deneyim potansiyelinden bunu başarabileceğimizi gördük. Bu bakımdan da çok başarılı bir genel kurul gerçekleşti. Genel kurula katılan ve hedeflerimize inanıp bizi destekleyen tüm üyelerimize teşekkür ederim.”

4. Olağan Genel Kurul’da belirlenen 5. dönem yönetimi şu şekilde açıklandı:

YÖNETİM KURULU:

Selçuk KAVASOĞLU

Ahmet PEKEL

Dr. Nergiz ERCİL ÇAĞILTAY

Dr. Altan ÖZKİL

Nurcan ÖZYAZICI SUNAY

Sedat ZENCİRCİ

Nejat ÇERÇİ

YEDEK:

Lütfi ÖZBİLEN

Seyit Ali KAYA

Evrim Oya GÜNER

Gökhan EMRE

Ümit KOÇAK

DENETLEME KURULU:

Çiğdem ÇAMURDAN

Senai ARLI

Cahit İLERİ

YEDEK:

Cumhur ERCAN

Serdar ÜLGEN

Bülent TIRPANALAN

ONUR KURULU:

Gürkut KOÇAK

Cemal TURA

Dr. Murat ERTEN

YEDEK:

Zekeriya ÇATAN

Hülya YARDIMOĞLU

Burçak ÇUBUKÇU

 
ETİKETLER : 1005

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN