e-toplum 24 ŞUBAT 2014 / 08:02

Müşteri deneyimi yeniden tasarlanıyor

Oracle Day 2014 Ankara, ‘Yeni Teknolojiler -Yeni Dünya’ temasıyla, iş ortakları ve sektör profesyonellerinin katılımıyla 12 Şubat’ta düzenlendi. Toplantının açılışında Oracle çalışanlarından oluşan Infiniband’in konseri ilgi çekerken açılış konuşmasını Oracle Türkiye Başkan Yardımcısı Filiz Doğan gerçekleştirdi. Doğan, “Yaptığımız çalışmalara yön vermesi açısından düzenlediğimiz bu etkinlikleri çok önemsiyoruz” ifadesini kullandı.

Büyük veri; samanlıktaki pırlanta yüzüğü arama sanatıdır
İş Uygulamaları Ülke Direktörü Yüce Erim konuşmasında müşteri deneyiminin yeniden tasarlandığını kaydetti.
Erim, “Pazarlama çok ciddi şekilde kabuk değiştirmiş durumda. Dış etkilere çok açık bir müşteri portföyüyle çalışılıyor. Tüm Amerika kıtasındaki Ar-Ge’nin yüzde 1’ini Oracle yapıyor” dedi. Oracle Sistem Satış Direktörü Serdar Sayar, “Son 2 yıl içinde şimdiye kadar olan tüm verinin yüzde 90’ı üretilmiş durumda. Veri her zaman vardı ama artık daha fazla saklanıyor” açıklamasını yaptı.
Oracle Teknoloji Satış Danışmanlığı Direktörü Sedat Zencirci de “Mutlaka modernizasyona ihtiyacımız var. Mevcut yapıları sorgulamak durumundayız” yorumunu yaparak sözlerini şöyle sürdürdü: “Büyük veri; samanlıktaki pırlanta yüzüğü arama ve bunu bulabilme sanatıdır. Dünün teknolojileriyle yarının savaşına hazır olamazsınız.”
ETİKETLER : Sayı:960

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics