e-toplum 21 MART 2011 / 21:34

Oracle’dan iş uygulamalarına destek

Oracle, 16 Mart’ta düzenlediği ‘Oracle İş Uygulamaları Günü’ etkinliğinde müşterilerine ve iş ortaklarına yepyeni bir standart sundu. Etkinlikte üst düzey yöneticiler, Oracle’ın bütünleşik uygulamalar stratejisini sunarken, gelecek nesil uygulamaların iş hedeflerini nasıl desteklediği konusunda bilgilerini paylaştı. Etkinlikle ilgili olarak Oracle İş Uygulamaları Ülke Direktörü Resan Yüner, şunları söyledi:
“Müşterilerimiz, değişen iş süreçlerinde her koşulda fırsatları kendi menfaatleri yönünde kullanabilmek için uyum sağlamak durumunda olduklarını biliyorlar. “Oracle İş Uygulamaları Günü” etkinliğimiz ile de, müşterilerimize iş süreçlerinin başarısına katkı sağlayacak uygulamaların tanıtımını amaçladık.”
Etkinlikte Oracle uygulamaları hakkında en yeni sürümler ve Oracle ‘Fusion’ uygulamaları hakkında en yeni bilgiler paylaşıldı.
ETİKETLER : Sayı:813
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN