e-toplum 27 NİSAN 2015 / 10:28

Proje yöneticileri farkındalık yaratmak istiyor

PMI Türkiye, 2015 üyelik ve gönüllülük toplantısının ikincisini, 11 Nisan’da Ankara’da 90’dan fazla proje yöneticisiyle ODTÜ Vişnelik Tesisleri’nde gerçekleştirdi. Proje yönetimi mesleğinin Türkiye’de gelişimine katkıda bulunmayı ve bu çalışmalarını üye ve gönüllülerinin desteği ve katılımıyla ileriye götürmeyi amaçlayan PMI Türkiye, yeni projeler, daha fazla büyüme ve proje yönetimi alanında daha fazla katkı sağlamak için ODTÜ Vişnelik Tesisleri’nde toplandı. Etkinlikte; PMI-TR yönetim ekibi, geçmiş ve hedeflenen faaliyetleri anlattı. Ayrıca ekim ayında Ankara’da yapılması planlanan ‘Kalkınma ve Proje Yönetimi’ temalı ‘Proje Yönetim Zirvesi’ hakkında bilgi verilerek katılımcılar Zirve’ye davet edildi.

 

PMI Türkiye nedir?

PMI Türkiye, PMI’ın (Project Management Institute) Türkiye şubesi. PMI, dünyada 185'in üzerindeki ülkede temsilciliği bulunan, proje yönetimi mesleğini geliştirmeyi hedefleyen ve proje yönetimi konusunda dünyada pek çok ülkede geçerli sertifikasyonlar sağlayan, kâr amacı gütmeyen bir sivil toplum kuruluşu. PMI Türkiye’nin hedefi; Türkiye'de proje yönetimi konusundaki farkındalık ve algıyı geliştirip proje yöneticilerinin gelişimlerine destek sağlamak.

 
ETİKETLER : 1019

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN