e-toplum 11 EKİM 2010 / 18:00

Siber ortamda akademi

Canon’un fotoğraf ve video meraklılarının yaratıcılığını artırmayı hedefleyen ‘Canon Görsel Akademi’ İstanbul’da PhotoWorld Fotoğraf Eğitim Merkezi ve Ankara’da Dijital Akademi’nin yanı sıra siber ortamda da adaylarıyla buluşuyor. EOS D-SLR, PowerShot G, S ve SX serisine ait sayısal kompakt fotoğraf makinesi ya da flash bellekli ya da HD video kamera modellerinden birini alan herkes, 1 Eylül-21 Kasım tarihleri arasında İstanbul’da ve Ankara’da fotoğraf veya video temel eğitimi almaya hak kazanıyor.
‘Canon Görsel Akademi’ye katılan herkes, temel eğitimlerin yanı sıra aldıkları ürünü nasıl kullanacakları hakkında da detaylı olarak bilgilendiriliyor. Atölye çalışmaları ve fotoğraf gezilerinin de yer aldığı akademide katılımcılar, Canon’un yeni modelleri ve teknolojilerini yakından tanıma fırsatı da buluyor.
Canon tarafından ilk kez geçen yıl gerçekleştirilen ve gördüğü ilgi üzerine yeniden hayata geçirilen ‘Canon Görsel Akademi’ fotoğraf ve video meraklılarını Photo World Fotoğraf Merkezi’nin yanı sıra bu kez sanal ortamda da buluşturuyor. Canon’dan fotoğraf makinesi ya da video kamera alan herkes, ürün kutusunun içindeki kod ile sürekli yayında olan www.gorselakademi.net isimli internet sitesine giriş yaptığında, birçok ürünün videolu kullanma kılavuzunun yanı sıra tanıtım videolarına ve fotoğrafçılıkla ilgili
eğitimlere ulaşabiliyor.
ETİKETLER : Sayı:791

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics