e-toplum 17 HAZİRAN 2013 / 08:03

Simet’in yeni döneminde yeni etkinlikler

Simet Ağ Teknoloji Günleri’nin ikincisini 30 Mayıs’ta Adana’da düzenledi. Diğer yandan Simet, yeni bir döneme başladıklarını; kuruluşlarının 16. yıldönümüne rastlayan 4 Haziran 2013 tarihi itibariyle ‘Limited’ olan şirket türlerinin ‘Anonim’ olarak değiştirildiğini açıkladı.

Simet’in çözüm ortaklarıyla birlikte 2013 yılında başlatmış olduğu Ağ Teknoloji Günleri’nin ikincisi Efa Bilişim Yazılım ile birlikte Adana’da gerçekleştirildi. Adana’daki pek çok kamu kurumundan katılım olan etkinlikte sektörün yenilikleri hakkında bilgi verildi.

Sermaye 1 milyon TL’ye yükseltildi
Simet diğer yandan, yeni dönemleriyle ilgili de şu açıklamayı yaptı: “1997 yılının Haziran ayında başlayan bilişim sektöründeki maceramızda yeni bir döneme ulaşmış bulunmaktayız. Kuruluşumuzun 16. yıl dönümüne rastlayan 4 Haziran 2013 tarihi itibarıyla ‘Limited’ olan şirket türümüz ‘Anonim’ olarak değiştirilmiştir. Böylece yeni unvanımız ‘Simet Teknoloji Sanayi Ticaret Anonim Şirketi’ şeklinde güncellenmiştir. Özellikle belirtmek isteriz ki şirket türünün dışında herhangi bir bilgimizde değişiklik olmamıştır. Ayrıca, aynı kapsamda olmak üzere kuruluşumuz ödenmiş sermayesini iki kat artırarak 1 milyon TL‘ye yükseltmiştir. Odaklanmış olduğumuz hedeflerimiz doğrultusunda emin adımlarla ilerlerken, sektöre, yeni teknolojiler, yeni yaklaşımlar kazandırmaktan mutluyuz. Biliyoruz ki takip ediliyoruz, biliyoruz ki doğru yolda ilerliyoruz. Bu nedenle, ivmemizi sürekli artırmış olduğumuz, cirolarımızı her altı ayda bir ikiye katlayarak gerçekleştirmiş olduğumuz büyümemizde desteğini esirgemeyen, büyük ve küçük tüm dostlarımıza teşekkür ederiz.”
ETİKETLER : Sayı:926

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN