e-toplum 13 HAZİRAN 2010 / 18:00

STK’lardan BTK’ya ziyaret

Bilişim sektörünü temsil eden STK yöneticileri Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) Başkanı Dr. Tayfun Acarer’i ziyaret etti. Kuruluşların yöneticileri, Başkan Acarer ile yazılım sektörünün geliştirilmesi, sektörün uluslararası büyümesi için yapılması gerekli öncelikler, güvenli internet konularını dile getirdiler.
Toplantıda, TBD Başkanı Turhan Menteş, TBV Başkanı Faruk Eczacıbaşı, TÜBİSAD Başkanı Turgut Gürsoy, TEDER Başkanı Serhat Özeren, Bilgi Güvenliği Derneği Başkanı Prof.Dr. Şeref Sağıroğlu, SinerjiTürk Platformu Başkanı Abdullah Raşit Gülhan,  İTD Başkanı Doç. Dr. Mustafa Akgül, TELKODER Genel Sekreteri Rıdvan Uğurlu, TÜBİDER Başkan Yardımcısı Nuray Başar, Linux Kullanıcıları Derneği Genel Sekreteri Volkan Evrim, TESİD Ankara Temsilcisi Zafer Sevdi, BGD Başkanı Faruk Kekevi ve Bilişim Muhabirleri Derneği Ankara Sorumlusu Yusuf Çağlayan yer aldı.
ETİKETLER : Sayı:775

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN