e-toplum 28 KASIM 2010 / 18:00

TESK üye ve çalışanlarına Avea tarifesi

Avea, Türkiye Esnaf ve Sanatkârları Konfederasyonu’na (TESK) yönelik yeni bir tarife çıkardı. TESK, 13 Mesleki Federasyon, 82 Birlik, 3127 Oda, 491 meslek dalıyla yaklaşık 2 milyon üyeye sahip.
Avea Genel Müdürü Erkan Akdemir ve TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken’in katılımıyla Ankara’da gerçekleştirilen protokol imza töreninde TESK üyelerine yönelik tarife hakkında da bilgi verildi.
TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, törende yaptığı konuşmada, esnaf ve sanatkarlar için iletişimin önemine değindi. Palandöken, üyeler için son yıllarda yaşanan büyüme hızındaki düşüşü yeni yapılanma ile telafi etmek istediklerini dile getirerek 2 milyon üyeye sahip olduklarını ve bu üyelerin çalışanları ve onların aileleriyle birlikte büyük bir yapı olduklarını hatırlattı.
Palandöken, “Bu gelişme de üyelerimiz için yeni bir olanak, konfederasyonumuzda uzmanlarımız tarifeyi inceledi çok ucuza iletişim hizmetlerini üyelerimize ve çalışanlarına alabilme olanağını sunacağız. Sadece üyelerimiz değil tüm çalışanları da bu tarifeden yararlanabilecek” dedi.
Avea Genel Müdürü Erkan Akdemir törende yaptığı konuşmada yeni tarife ile ilgili bilgi verdi: “Yeni aktivasyonla gelen ve 1 yıl tarifede kalma taahhüdü veren müşteriler de yine 27 TL’ye TESK üyeleriyle sınırsız olmak üzere her yöne toplam 2 bin 6 yüz dakika ve yeni aktivasyon veya numara taşıma ile gelen ve taahhüt vermek istemeyen müşteriler de 34 TL’ye TESK üyeleriyle sınırsız olmak üzere her yöne toplam 2600 dakika konuşabilecek” dedi.
Akdemir, müşteri odaklı yaklaşımlarını abonelerinin ihtiyaçlarına yönelik çözümler geliştirerek sürdürdüklerini dile getirdi. Avea’nın 2010 yılını kalite yılı olarak ilan ettiğini ifade eden Akdemir sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Avea, müşterisi en mutlu olan operatör olacak’ dedik ve bütün çalışmalarımızı buna göre gruplandırdık. Bu doğrultuda, müşteri deneyimini en üst seviyeye çıkartmak için Türkiye’nin önemli kurum ve kuruluşlarıyla işbirliği yapmaya devam ediyoruz. Hem sunduğumuz tarife alternatiflerini hem de bu tarifelerden yararlanabilecek farklı abone segmentlerini genişletiyoruz. Esnafımız, ekonomik ve sosyal kalkınmaya olan atkıları ve yeni istihdam alanları yaratılmasındaki rolleri ile ülkemiz adına büyük önem taşıyor. Biz de bu esnafımızın iletişim ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak adına Türkiye Esnaf ve Sanatkârları Konfederasyonu’na yönelik yepyeni bir tarifeyi hayata geçirdik”
ETİKETLER : Sayı:797

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN