e-toplum 24 HAZİRAN 2013 / 08:02

TÜBİDER’de yeni yönetim

TÜBİDER Bilişim Sektörü Derneği’nin 1 Haziran tarihinde ertelenen 10. Genel Kurul toplantısı 15 Haziran’da dernek merkezinde gerçekleştirildi. Açılış konuşmalarının ardından yapılan Divan Üyeleri seçimi oylamasında Divan Başkanlığı’na SABİDER’den Nahit Gök, katip üyeliklerine de Murat Şahin ve Mert Batu seçildi. Geçmiş dönem Faaliyet Raporu ve Mali Rapor, Denetleme Kurulu Raporu doğrultusunda ayrı ayrı oylanarak, 2013 ve 2014 yılı tahmini bütçesi de Sayman Ahmet Salih Kahraman tarafından sunularak oybirliği ile kabul edildi.
Genel Kurul toplantısının ardından toplanan Yönetim Kurulu, kendi arasında iş bölümü yaparak, Mekatronik Yazılım’dan Ragıp Başbuğ’u Yönetim Kurulu Başkanı olarak belirledi. Yönetim Kurulu ise şu isimlerden oluştu: Kamu ile İlişkilerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Nuray Başar, Üye ilişkilerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Cüneyt Kavi, Piyasa Gözetiminden Sorumlu Başkan Yardımcısı Kenan Berkdemir, Basın Yayın ve Tanıtımdan Sorumlu Başkan Yardımcısı Sedat Çöloğlu ve Sayman Ahmet Salih Kahraman. Yönetim Kurulu’nun diğer üyeleri de Mustafa Yanartaş, Mustafa Aydın, Yusuf Koçak, Ali Kıroğlu, Celal Bektaş, Murat Kolaylı, Tunç Aykut, Yasin Kırmızıoğlu ve Fatma Düz oldu.
ETİKETLER : Sayı:927

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN