e-toplum 18 ARALIK 2009 / 12:29

TÜBİDER 10. yılını kutladı

TÜBİDER, 10. kuruluş yıldönümünü birtakım etkinlikler ile kutladı. 16 Aralık günü İstanbul’da gerçekleştirilen etkinliklerde, TÜBİDER Başkanı Erkin Fındık, TÜBİSAD Başkanı Turgut Gürsoy, İTO Başkanı Murat Yalçıntaş, Microsoft Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Çağan, Intel Genel Müdürü Çiğdem Ertem, HP Türkiye Genel Müdürü Serdar Urçar, dünyanın değişimine paralel olarak kanaldaki şirketlerin değişimine yönelik konuşmalar yaptılar.
Kanalda yer alan şirketlerin belirli alanlarda uzmanlaşmaları ve KOBİ’lere yönelmeleri gerektiğinin altını çizen konuşmacılar, bu şirketlerin öncelikle hangi alanlarda var olacaklarına karar vermeleri gerektiğini söylediler. Ekonomist Emre Alkin’in de, dünya ekonomisindeki gelişmeler ve Türkiye’ye yankıları konusunda bir konuşma yaptığı etkinlikler kapsamında TBV Genel Sekreteri Behçet Envarlı’nın moderatörlüğünde bilişim sektörü bayi kanalının sorunları ve çözüm önerilerinin tartışıldığı bir panel de gerçekleştirildi. Çizgi Elektronik Genel Müdürü Niyazi Saral da toplantıda “Bilişimin prens ve prensesleri” çalışması ile ilgili bilgi verdi.
ETİKETLER : Sayı:750

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN