e-toplum 20 MAYIS 2012 / 13:38

TÜBİSAD’da yeni yönetim

Bilişim Sanayicileri Derneği (TÜBİSAD) Olağan Genel Kurul’u 10 Mayıs günü gerçekleştirildi. Yeni Yönetim Kurulu’nun Başkanı Prof.Dr. Kemal Cılız oldu.
Genel Kurul’da açılış konuşması yapan TÜBİSAD eski Yönetim Kurulu Başkanı Turgut Gürsoy, bilgi ve iletişim teknolojilerinin öneminin tüm toplum tarafından paylaşılması gereğinin TÜBİSAD’a sorumluluk yüklediğini ve son üç yıldır, sektörün Türkiye’nin kalkınmasındaki muhtemel katkılarını ortaya koymak üzere, geniş bir platform ve güçlü bir ekiple çalışmalarını yürüttüğünü söyledi.
TÜBİSAD’ın yeni yönetim kurulu üyeleri şu isimlerden oluştu: Adnan Metin, Ahmet Dalaman, Burak Aydın, Erkan Akdemir, Erol Bilecik, Güngör Kaymak, Hasan Süel, İbrahim Özer, İlker Kuruöz, Kemal Cılız, Levent Kızıltan, Mehmet Nalbantoğlu, Nazım Özdemir, Serdar Tunaoğlu, Serdar Urçar, Tahsin Yılmaz, Tamer Özmen, Turgut Gürsoy, Ümit Cinali, Veli Tan Kirtiş, Yenal Gökyıldırım.
ETİKETLER : Sayı:872

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN