e-toplum 23 EYLÜL 2013 / 08:06

Türk Telekom ve TESK daha güçlü esnaf-sanatkâr için el sıkıştı

Türk Telekom’un TESK işbirliğiyle geliştirdiği ve ‘BİZ’ markasıyla 2 milyonu aşkın esnafa sunduğu; hizmet, kampanya ve iş ortaklığının detayları, Ankara’da 12 Eylül’de düzenlenen toplantıyla kamuoyuna duyuruldu.

Esnaflar için ‘BİZ’ markasıyla 5 ayrı kampanya düzenleyen Türk Telekom, iletişim ve teknoloji ihtiyaçları için tek noktadan çözüm sunuyor. Toplantıda bir konuşma yapan TESK Genel Başkan Vekili M. Burhan Aksak, TESK ve Türk Telekom arasındaki bu işbirliğinin sadece esnaf ve sanatkârlara değil Türkiye ekonomisine ve ticaretine de önemli bir katkı sağlayacağını vurguladı. TESK’in diğer pek çok alanda olduğu gibi iletişim alanında da esnaf ve sanatkârların iletişim masraflarını düşürecek ve günlük ticari işlerini başarıyla yapmalarını kolaylaştıracak önemli çalışmalar yürüttüğünü belirten Aksak, “İçinde bulunduğumuz bilgi ve teknoloji çağında esnafımız açısından en önemli konulardan biri de birbirleriyle ve müşterileriyle hızlı, ucuz iletişim sağlamak; teknolojik gelişmeleri takip ederek bu sayede müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmektir. Türk Telekom ile imzaladığımız işbirliği protokolü kapsamında; Türk Telekom ve TESK’in birlikte geliştirdiği yeni hizmet, kampanya ve iş ortaklığı 2 milyonu aşkın esnaf ve sanatkârın rekabetçi gücünü artıracak ve hayatlarını kolaylaştıracaktır. Değişime, dönüşüme uyum sağlayabilen güçlü bir esnaf-sanatkâr kesimi yaratılmasında Türk Telekom’un sağladığı ürün ve hizmetler büyük bir katkı sağlayacaktır” dedi.
Bulut teknoloji Türkiye’deki eşitsizliği ortadan kaldırıyor
Türk Telekom Kurumsal Müşteri Başkanı Mehmet Ali Akarca da konuşmasında; TESK ile imzalanan protokolün uzun soluklu bir işbirliğinin başlangıcı olduğunu belirterek, şunları söyledi: “Sabit telefon hizmetine değer katacak çözümler sunmaya devam ediyoruz. Pek çok farklı sektörle olduğu gibi TESK ile yaptığımız işbirliğiyle de esnafımıza ihtiyaçlarına özel iletişim hizmetlerini en uygun şartlarla sağlıyor, tüm teknolojik ihtiyaçlarını da karşılayarak esnafımızın işine odaklanmasını sağlıyor ve büyümelerine katkıda bulunuyoruz. Telefon ve internetin avantajlarının yanı sıra, sigortadan güvenlik paketlerine, işlerini geliştirmeye yönelik hediye SMS ve web siteleri gibi çeşitli kampanyalarla esnafa destek veriyoruz. BuluTT Ölçüm, hizmetiyle sıcaklık ve nemi ölçmelerini sağlıyoruz. Bulut teknoloji Türkiye’deki eşitsizliği ortadan kaldırıyor. Bulut teknolojinin en önemli özelliklerinden biri; en son teknoloji neyse Türk Telekom da bunu yenilemek zorunda. Web sitesi hizmetini de esnafa ücretsiz olarak veriyoruz. Esnaf ve KOBİ’ler için eğitimlerimiz artarak devam ediyor.”

Yeni kampanyalar da gelecek
Türk Telekom, ‘Esnafa Özel’ olarak; Esnafa Bayram, Ücretsiz İşyeri Sigortası, Esnafa Özel Hediye Online SMS, Avantajlı Web kampanyaları, BuluTT Ölçüm hizmeti sunuyor ve önümüzdeki dönemde esnaf için yeni kampanyalar düzenleyeceğinin müjdesini de veriyor.
ETİKETLER : Sayı:939

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics