e-toplum 08 HAZİRAN 2015 / 06:57

Vakko’da mobil alışveriş

Vakko, BKM Express ile işbirliğine giderek mağaza içerisinde mobil alışveriş dönemini başlattı. Mobil cihazlardaki dijital cüzdan BKM Express, internet alışverişlerinde, restoran, taksi ve benzin istasyonlarında mobil ödeme imkanının yanı sıra Vakko öncülüğünde perakende sektörüne de adım attı. Türkiye’de ilk kez Vakko’da uygulanacak mağaza içi mobil ödeme sistemiyle, tüketiciler ödemelerini kasaya gitmeden, mağaza içerisinde istedikleri noktadan yapabilecekler.

Kasasız alışverişi sağlayan BKM Express’i Türkiye’de ilk kez bir mağaza içi ödeme sisteminde kullanarak mobil ticarette büyük adım attıklarını dile getiren BKM CEO’su Soner Canko, “Bugüne kadar, restoran ve akaryakıt istasyonlarında kullanmaya alışkın olduğumuz ve perakendede ilk olarak Vakko ile birlikte uygulamaya koyduğumuz Türkiye’nin ilk dijital cüzdanı BKM Express’i yakın gelecekte perakende mağazalarında daha sık göreceğiz” dedi.

BKM Express ve Vakko işbirliğinde ilk olarak Vakko Zorlu’da uygulamaya konacak sistem, daha sonra diğer Vakko mağazalarında da devreye girecek.

Vakko’da ilk kez sunulan sistem sayesinde, Vakko dostlarının konfora kavuşacağını belirten Vakko CEO’su Jaklin Güner, “Biz Vakko olarak, modada yeniliklere öncü olduğumuz gibi, teknolojiyi perakendeyle buluşturan yeni yaklaşımlara da öncü olacağız. Önümüzdeki dönem yüz yüze hizmeti göz ardı etmeden dijital atılımlarla Vakko müşterilerine alışveriş deneyimini unutulmaz kılacak farklı hizmetler sunacağız” şeklinde konuştu.

 
ETİKETLER : 1025

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics