e-toplum 25 TEMMUZ 2010 / 18:00

Vergi gündemi artık cepte

Deloitte, Türkiye’de çevrimiçi ortamda sunduğu kurumsal bilgi hizmetlerinin kapsama alanını genişletiyor. Deloitte, 2005 yılından bu yana Türkiye’nin en kapsamlı vergi bilgilendirme sitelerinden biri olarak hizmet sunduğu Verginet sitesine akıllı cep telefonları üzerinden de erişim sağlamaya başladı.
Deloitte’un yeni vergi bilgilendirme platformu cep.verginet.net mobil web sitesi sayesinde profesyoneller artık vergi alanındaki tüm sıcak gelişmelerden anında haberdar olabiliyor. Bu uygulama sayesinde, vergi haberlerini ve vergi gündemini takip etmek isteyen herkes, artık söz konusu bilgi hizmetlerine, kendi cep telefonlarından erişebilecek. Akıllı cep telefonu kullanıcıları, cep.verginet.net üzerinden sadece sıcak gelişmeleri takip etmekle kalmıyor, aynı zamanda güncel vergi takvimini inceleyip kendi mobil ajandalarına da not edebiliyorlar.
Mobil web tarayıcılar üzerinden çok hızlı erişilen cep.verginet.net sayesinde kullanıcılar Vergi ve Gümrük Sirküleri ile mevzuatla ilgili son gelişmeleri izleyerek her zaman güncel kalma şansına sahip. Ayrıca Deloitte’un bu site üzerinden sunduğu pratik bilgiler ve hesaplama araçları profesyonellere destek oluyor.
Deloitte’un yeni web uygulaması cep.verginet.net’e herkes ücretsiz olarak erişebiliyor. Uygulamaya tüm akıllı telefonlarından erişmek isteyenlerin mobil web tarayıcısına cep.verginet.net adresini yazmaları yeterli oluyor. Mobil web tarayıcıların Sık Kullanılanlar / Bookmark listesine eklenebilen cep.verginet.net bağlantısı, daha şimdiden profesyonellerin sık başvuracağı referans adresler arasında yer almaya aday görünüyor.
ETİKETLER : Sayı:782

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN