e-toplum 14 ŞUBAT 2011 / 18:14

Voleybol internette

Türksat ve Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) arasında imzalanan anlaşma ile İstanbul, Ankara ve İzmir’deki 5 büyük spor salonunda yapılan tüm voleybol maçları WebTV olarak internetten canlı yayınlanacak.
Konu ile ilgili olarak, 03 Şubat 2011 Perşembe günü saat 11.00’de TVF Ankara Merkez Ofisi’nde bir basın toplantısı düzenlendi. Toplantıya TVF Başkanı Erol Ünal Karabıyık ile Türksat A.Ş. Genel Müdürü Dr. Özkan Dalbay ve Türksat A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Ali Ok katıldı.
Türksat A.Ş. Genel Müdürü Dr. Özkan Dalbay basın toplantısında yaptığı konuşmada, Türk sporunun yükselen yıldızı voleybola, internetin yükselen yıldızı uydunet olarak destek vermekten mutluluk duyduklarını söyledi.
Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Erol Ünal Karabıyık yaptığı açıklamada, voleybol karşılaşmalarının internet üzerinden yayınlanmasından mutluluk duyduğunu belirtirken, karşılaşmaların geriye dönük dört yıllık karşılaşmalarının arşivden izlenebileceğini söyledi.
İstanbul’daki Burhan Felek ve 50. Yıl Salonları, Ankara’daki Başkent ve Beştepe Salonları ile  İzmir Atatürk Spor Salonu’nda  ulusal ve uluslar arası alanda yapılacak bayanlar ve erkekler voleybol karşılaşmalarının tamamı, www.voleybol.uydunet.net internet adresinden WebTV olarak izlenebilecek.
Türksat A.Ş. tarafından kurulan Uydunet altyapısı maçlar internet üzerinden hem canlı olarak, hem de geriye dönük arşiv kayıtlarından takip edilebiliyor.
ETİKETLER : Sayı:808

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics