e-toplum 15 HAZİRAN 2015 / 10:57

Yapı Kredi çalışanları bilişim sektörü temsilcileriyle bir araya geldi

Yapı Kredi Bankası, BT sektöründe geleneksel hale gelen  “IT’s My Life Yapı Kredi Bilişim Teknolojileri Buluşması”nı bu sene 5. kez düzenledi.

Yapı Kredi Bankacılık Üssü’nde gerçekleştirilen etkinlik, bilişim dünyasından uzmanları bir araya getirirken teknoloji dünyasında yaşanan son gelişmeler, farklı oturumlarda gerçekleştirilen sunumlarla masaya yatırıldı. Yapı Kredi Bilişim Teknolojileri ve Operasyon Genel Müdür Yardımcısı Cahit Erdoğan, etkinliği şu şekilde özetledi:

“Bu sene bilişim teknolojileri buluşması adı altında beşincisini yaptığımız bir etkinlik. Kurum içerisinde bunu ‘It’s My Life’ olarak ifade ediyoruz. Amacımız banka içerisindeki hem iş birimindeki çalışma arkadaşlarımız, hem de bilişim teknolojileri yönetimindeki çalışma arkadaşlarımız, hem iştiraklerimizdeki ilgili arkadaşlarımızı çözüm ortaklarımızla 20’yi aşkın teknoloji hizmet sağlayıcıyla bir araya getirerek onların dünyadaki teknolojik dönüşümü ve trendleri nasıl gördüklerini, kendi öngörülerini ve üzerinde çalıştıkları ajandaları dinlemek, üzerinden geçmek, yenilemek ve bunları senelik bazlı yaparak da hiçbir zaman dünyanın önde gelen teknoloji sağlayıcılarının ajandalarından, onların öngörülerinden kopmamak. Bunun üzerine de tartışılabilir bir ortam yaratmak. Bu amaçla bu etkinliği senede bir kere düzenliyoruz. İş birimlerinden, iş kollarından, diğer çalışma ve çözüm ortaklarımızdan aşağı yukarı 400’ün üzerinde bir katılımcımız oluyor.”

 
ETİKETLER : 1026

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics