e-toplum 08 ARALIK 2014 / 09:47

Yaratıcı fikirler TEB’de buluşacak

Türk Ekonomi Bankası’nın (TEB), ‘İcat Çıkar’ sloganıyla bu yıl 8’inci kez düzenleyeceği ve üniversite öğrencileri, yeni mezunlar, TEB müşterileri ve TEB çalışanlarını biraraya getirmeyi amaçladığı TEB Akıl Fikir Yarışması başvuruları başladı. TEB Akıl Fikir Yarışması, ‘üniversite öğrencisi ve yeni mezunlar’ kategorisi, ‘müşteri’ kategorisi ve geçtiğimiz yıldan itibaren kategoriler arasında yerini alan ‘teknolojik girişimciler’ olmak üzere üç kategoride düzenlenecek, başvurular bu üç alanda alınacak. Bankacılık ve finans konusunda her türlü konuda fikir ve projelerin yarışacağı yarışmaya 15 Ocak 2015 tarihine kadar yarışmanın web sitesi www.icatcikar.com’a girerek başvuru yapmak mümkün.

 

Girişimcilere büyük destek

‘Üniversite Öğrencisi - Yeni Mezun’ kategorisinin birincisi 20 bin TL, ikincisi 10 bin TL, üçüncüsü ise 5 bin TL ödül kazanacağı gibi, bu kategoride ilk 3’e giren tüm katılımcılar Bahçeşehir Üniversitesi’nde ücretsiz MBA eğitimi almaya da hak kazanacak.

‘Müşteri’ kategorisinde birinci olan yarışmacı 20 bin TL ödülün yanı sıra Fransa Açık Tenis Turnuvası Roland Garros’a katılmaya hak kazanırken, ikinci olan TEB müşterisi 10 bin TL, üçüncü ise 5 bin TL’lik ödülün sahibi olacak

‘Teknolojik Girişimci’ kategorisinin birincisi 20 bin TL, ikincisi 10 bin TL, üçüncüsü ise 5 bin TL ödül kazanacağı gibi, bu kategoride dereceye giren ilk beş finalist TEB Girişim Evi’ne katılım hakkı da elde edecek. İstanbul’da açılan TEB Girişim Evi ile yaratıcı fikirli girişimcilerin yanında yer alan ve bu girişimcilere ‘danışman banka’ yaklaşımıyla destek veren TEB, finans sektörünün yanı sıra teknolojik girişim alanında birçok alanda yeni fikir ve projelerin önünü açıyor.
ETİKETLER : 999
YORUMLAR
hüseyin umurbek 10 ARALIK 2014 / 21:57 0 0
Eyvallah.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics