e-toplum 13 MAYIS 2012 / 12:00

Yeni bir alışveriş sitesi daha

Nexum’un Doğuş Grubu için geliştirdiği grup alışveriş sitesi Bonubon açıldı. Teknik altyapısı, ön yüz ve yaratıcı çalışmaları Nexum imzası taşıyan Bonubon, gezmeyi, eğlenmeyi, yeni yerler keşfetmeyi, yaşadığı şehrin tadını çıkarmayı isteyenlere her gün çeşitli kampanyalar sunuyor. Nexum CEO’su Emre Gürül, Nexum’da 15 kişilik bir ekibin beş ay süreyle çalıştığı Bonubon’un yenilikçi bir bakış açısına sahip olduğunu belirtti. Gürül, ulusal ve uluslararası arenada edindikleri e-iş deneyimini, teknoloji ile birleştirerek kullanıcı memnuniyetini en üst seviyeye taşımayı hedeflediklerini belirtti. Türkiye’de e-ticaret hacminin her geçen gün arttığına dikkat çeken Gürül, teknolojinin şirketlere her gün yeni fırsatlar sunduğunu söyledi.
Bonubon aynı zamanda mobil cihazlarla da uyumlu bir alışveriş sitesi olma özelliğini taşıyor. Kupon numarası taşıma ya da hatırlama zorunluluğunun olmadığı Bonubon’da üyelerin Garanti Bankası kartı varsa satın aldıkları kampanyalar kartlarına tanımlanabiliyor. Üyelerin Garanti Bankası kartının olmaması durumunda ise yaratılan Bonumara’ya kampanya tanımlatılıyor. POS cihazına şifre girildiğinde de kampanyadan faydalanılabiliyor.  Satın alınan kampanyanın süresi geçtiğinde kampanya üyenin kumbarasına iade ediliyor. Web sitesinden alınan kampanyaların başkalarına hediye edilme özelliği bulunuyor. Üyeler e-posta adreslerini  paylaştıkları, ilgilendikleri  bölgeleri ve kategorileri seçtikleri zaman kendilerine özel, kişisel tercih ve beğenilere uygun kampanyalardan haberdar olma şansına da kavuşabiliyorlar.
ETİKETLER : Sayı:871
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN