e-toplum 13 OCAK 2014 / 08:04

Yenilikçilik Ödülleri Ankara’da dağıtıldı

Eğitim Ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri Töreni, Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı’nın katılımıyla 31 Aralık tarihinde, Başkent Öğretmenevi Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.
Törenin açılış konuşmasında; MEB Strateji Geliştirme Başkanı Veysel Erdel, 750 proje başvurusu yapıldığını ve 24 projenin ödüle layık görüldüğünü kaydetti.

Hatlara Avcı’dan vurgu
Bakan Nabi Avcı, okul ve kurumlardaki iyi uygulamaların desteklenmesi ve bu projelerin farklı okullarda da uygulanmasının yollarının bulunması gerektiğini belirtti. Avcı, “Öğretmenlerimizin özlük haklarıyla ilgili danışabilecekleri bir hat oluşturduk. 6 Ocak tarihinden itibaren ‘444 9 446’ İnsan Kaynakları İletişim Hattı’nı arayabilirler. Ayrıca meslek sahibi olmak isteyen engellilere yönelik ‘444 4 632’ no’lu hattımız da bulunuyor” dedi.
Törende ödüller; Tokat, Ankara, İstanbul, Adana, Bitlis, Zonguldak, Amasya, Batman, Burdur, Kayseri, Kırşehir ve Uşak illeri arasında paylaştırıldı. Zile Söğütözü İlkokulu - ‘Köyler Hayat Bulsun’, Ankara Milli Eğitim Müdürlüğü - Türkiye’yi Tanıt, Hayaline Uç, Seyhan Bilim Sanat Merkezi - Bilişim Hizmetleri Sistemi Oluşturma, Bitlis Milli Eğitim Müdürlüğü - Doğu Okuyor, Ereğli Ormanlı İlkokulu - Engelsiz Eşitler Dünyası, Batman Sason İstiklal Ortaokulu - Fen Hikâyeleri, Burdur Askeriye Ortaokulu - Çılgın İngilizce Laboratuvarı, Uşak Besim Atalay Ortaokulu - Outlook ve e-Öğretim ödül kazanan projeler arasında yer aldı.
ETİKETLER : Sayı:954

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics