Eğitim 24 ŞUBAT 2014 / 16:46

Arka ofis verimliliğini artırın

Müşteri deneyimi ve iletişim merkezi çözümlerinin lideri Genesys ile arka ofis üretkenliğini artırmanın yolunu ücretsiz olarak keşfedin.

CRM, ERP ve BPM sistemleri gibi temel iş akışlarını destekleme için arka ofis sistemlerine yapılan yatırımlar sonuçsuz kalıyor. Bu yatırımları gerçekleştiren şirketlerde dahi;

- Keyfe keder seçimler,

- Gereksiz uzayan çalışma süreleri,

- Kritik kaynakların yanlış kullanımı,

- Yüksek personel devir oranları gibi verimsizlikler yaşanıyor.

Araştırmalara göre ortalama bir arka ofis çalışanının zamanın yüzde 28’inin bir sonraki görevi seçmeye harcadığını gösteriyor. Bu da çalışan başına saatte 17 dakika, günde 2 saat kayıp anlamına geliyor. Çalışanlar harekete geçmek yerine bir sonraki görevlerinin ne olacağına karar vermeye aşırı zaman harcıyorlar.

Ofisteki zamanı daha verimli hale getirmek ve verimi ortadan kaldıran engelleri aşmak için Genesys’in iki deneyimli ismi Enda Kesim ve Bilge Yılmaz’ın katılacağı web semineri kaçırmayın.

Seminerde neler konuşulacak?

Ücretsiz seminerde şu konular hakkında bilgiler paylaşılacak:

- Arka ofis üretkenliğini artırmaya yönelik 5 kritik öneri,

- Tam zamanında görevlendirme yoluyla verimliliğin nasıl üst düzeye çıkarılabileceği ve öngörülebilir, harika müşteri deneyimi sunulabileceği,

- Hizmet düzeyi sözleşmelerinin gereklerinin nasıl gerçekleştirilebileceği, maliyetlerin nasıl düşürülebileceği ve daha iyi iş sonuçları sağlanabileceği.

Tarih: 11 Mart 2014

Saat: 14:30

Kayıthttp://semineryeri.com/genesys/

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN