Eğitim 23 TEMMUZ 2013 / 12:38

BIZCON’da staj zamanı

SAP'nin GOLD iş ortağı BIZCON’da 2013 yaz staj dönemi başladı. Danışman adayı kadrosunda yer alacak 10 kişiye staj ücreti, yol, yemek, bilgisayar gibi sosyal imkanlar sağlanırken, SAP eğitimi de veriliyor. Başarılı stajyerlere kalıcı iş teklifi de yapılan program üç ay sürüyor. Staj talepleri BIZCON’un kurumsal web sitesi www.bizcon.com.tr ve insan kaynakları sitelerinden yapılabiliyor.

İçinde bulundukları bilgi teknolojileri sektöründe en önemli girdinin insan kaynağı olduğunu söyleyen BIZCON Genel Müdürü Semih Gür, Türkiye’nin genç ve dinamik nüfustan dolayı çok şanslı olduğunun altını çizdi. Gür, sağladıkları staj imkanı ile hem öğrencilerin mesleki gelişimlerine katkıda bulunurken hem de onları iş hayatına hazırladıklarını belirtti. BIZCON’un bünyesinde yer alan danışman kadrosu ile sektörde edindikleri deneyim ve tecrübeleri paylaşmayı hedeflediklerini belirten Gür, Türkiye’nin yazılım, hizmet ve danışmanlık sektöründe bu şekilde önemli bir atılım yapacağını beklediğini vurguladı.
ETİKETLER : BIZCON
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN