Eğitim 17 MAYIS 2013 / 08:00

Büyüklere sayısallaşma eğitimi

Sayısal Yaşam Koçu Bilkom’un düzenlediği “Büyüklere Dijitalleştirme Eğitimi” etkinliği, 15 Mayıs Çarşamba günü, Kalamış Marina Wyndham Hotel’de gerçekleştirildi. Sayısal kitaplardan uzaktan eğitime kadar birçok konunun ele alındığı etkinlikte büyüklere sayısallaşma eğitimi verildi.

Bilkom, Adobe ile birlikte eğitim kurumlarına özel bir etkinlik gerçekleştirdi. Eğitim kurumlarının, teknoloji çağında tamamen dijital yaşam tarzını benimseyen  genç nesillere hangi araçlarla hitap edebileceği, eğitim yayınlarında ve uzaktan eğitim yöntemlerinde hangi sayısal araçları kullanabilecekleri aktarıldı.

“Eğitim Kurumları İçin Yaratıcı Çözümler” başlığında Adobe Creative Suite ürünlerini anlatan  Adobe Türkiye’den Doğa Som’dan sonra katılımcılarla  “Eğitim Kurumları için Dijital Yayıncılık, Digital Publishing Suite” konusuyla Bilkom’un Sayısal Yaşam Koçu Salih Aksu buluştu.

Bilkom’un Kurumsal Pazar yöneticilerinden Mert Saka “Eğitim Kurumları İçin Uzaktan Eğitim & Toplantı Yönetimi için Adobe Connect” konusunu eğitim sektörü çalışanlarıyla paylaşırken “Eğitim Kurumları İçin Yeni Adobe Lisanslama Modeli” ve avantajlarını ise Adobe Türkiye’den Arzu Birincioğlu aktardı.

İstanbul ili başta olmak üzere Marmara Bölgesi üniversitelerinin, K12’lerinin, dershanelerinin ilgili BT ve satın alma ekiplerinin katıldığı ve karşılıklı soru – cevaplarla bir bilgi paylaşımı platformu oluşturan etkinlik, aynı zamanda uzaktan katılımcılar için Bilkom Sanal Oda’dan (Adobe Connect ile) canlı takip edildi.
ETİKETLER : Adobe Bilkom

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics