Eğitim 19 NİSAN 2013 / 14:31

Ders çalışma zamanı

İlkokul 4. sınıftan lise 2’ye kadar geçerli olan derslerde en yüksek Vitamin Puanı’nı toplayanlar, Haziran ayında dizüstü bilgisayarlar, bisikletler ve yıllık Vitamin paketleri ile ödüllendirilecek.

TTNET, 15 Nisan-15 Mayıs tarihleri arasında derslerine ve sınavlarına Vitamin’le çalışan ilköğretim ve lise öğrencilerine çeşitli ödüller dağıtacak. 2012 yılında kullanıcılarına günlük belli limitler dahilinde Vitamin içeriklerine ücretsiz ve üyeliğe gerek olmadan erişim olanağı sağlayan ve son bir yıldır 1,5 milyon üyeye ulaşan TTNET Vitamin, animasyonlu, üç boyutlu canlandırmalı konu içerikleri ve deneme sınavları gibi içeriklere sahip. Milli Eğitim Bakanlığı öğretim programına ve merkezi sınavlara uygun hazırlanmış bu içerik sayesinde öğrenciler etkileşimli ve hızlı bir öğrenme deneyimi ile başarılarını artırıyor. Öğrenciye özel olarak yapılan kişisel yönlendirmelerle de öğrenciler, eksiklerini tamamlayarak ilerleme imkanı elde ediyorlar

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN