Eğitim 04 TEMMUZ 2013 / 16:43

Dersimiz tüm detaylarıyla iş zekâsı

İş zekâsı ve müşteri ilişkileri yönetimi konularında birçok projeyi hayata geçiren danışmanlık şirketi Intellica, geliştirdiği yazılım çözümleriyle birlikte, oluşturduğu ‘Intellica Akademi’ bünyesinde müşterilerine iş zekâsı ile ilgili konularda eğitimler sunuyor. Intellica Kurucu Ortağı Kemal Ünaltuna, ”Şirketlerin biriktirdikleri binlerce veriyi doğru işlemek ve bu verileri müşteriye ve şirkete fayda sağlayacak doğru aksiyonlara çevirmek oldukça zor bir iş” derken, Intellica’nın kurumlara verdiği eğitimlerle şirketlerin bu alandaki çözüm ortağı olduğunu söyledi.

Müşterilerden gelen talepler doğrultusunda 2008 yılında başlayan eğitimler “Konsept” ve “Partner” eğitimler şeklinde gruplanıyor. Konsept eğitimler; Datawarehouse Architect, Uygulamalı Veri Madenciliği, Business Intelligence & Database Marketing, Data Modeling, Partner eğitimler ise Oracle Data Warehouse 11g, Oracle GoldenGate, Oracle Business Inteligence, Oracle Data Integrator ve Qlikview konularından oluşuyor.

Intellica, eğitimlerini genellikle yeni DWH ve BI projesine başlayacak gruplara yönelik oluşturuyor. Diğer taraftan, iş ortağı oldukları büyük sağlayıcıların yine Intellica uzmanlığı dahilinde kullanılan araçları üzerine verilen eğitimler ise, bu araçları yeni kullanmaya başlayacak ya da kullanıp uzmanlık kazanmak isteyenlere veriliyor.

Bu güne kadar, toplamda 50 farklı firmadan, ağırlıklı olarak finans, telekom ve perakende sektörlerinden binin üzerinde kişiye ulaşan Intellica Akademi, Türkiye’nin yanında yurtdışında Bakü, Krakov, Varşova, Bükreş, Prag, Moskova gibi birçok şehirde de eğitimler gerçekleştirdi. Talepler doğrultusunda yurtdışı eğitimlerini ileriki dönemlerde devam ettirilmesi de planlıyor.
ETİKETLER : Intellica

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics