Eğitim 14 AĞUSTOS 2013 / 10:33

Eğitimde kariyer odaklı planlama sistemi

Türkiye'nin  ilk teknik koleji olan öğrencilerine eğitim sürecinde uygulayacağı Kariyer Odaklı Planlama Sistemi (K.O.P.S.) ile lise eğitimi sürecinde kişisel gelişim programları ile öğretim başarılarına destek oluyor.Era Teknik Koleji, Kariyer Odaklı Planlama Servisi ya da kısaca KOPS ile tüm öğrencilerinin mesleki branş seçimlerini, yabancı dil seviyeleri ve ön lisans/lisans programlarına geçiş süreçlerini, hem  yazılımları hem de profesyonel kariyer rehberleri aracılığıyla dört yıl boyunca gözlem altında tutarak; sadece öğretim başarısını değil, öğrencinin kişisel gelişim düzeyini belirleyerek kariyer başarısını da hedef odaklı olarak yönlendirmektedir.

 

ERA öğrencileri meslek alanlarının gerektirdiği kişilik özelliklerini geliştirmek için akademik eğitimlerinin yanı sıra, 4 yıl boyunca; Etkili İletişim, Diksiyon, Müzakere Teknikleri, Girişimcilik, İş Güvenliği ve meslekleri ile ilgili diğer sertifikaları; seminer, rehberlik, seçmeli ders ya da atölye çalışmaları olarak alabilecek ve mesleğe başlarken yaşıtlarından daha donanımlı bir CV ile mezun olacaklar.
ETİKETLER : Era Teknik Koleji

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN