Eğitim 24 TEMMUZ 2013 / 10:50

FATİH’te teklifler verildi

Akıllı tahta için en düşük teklifi Datateknik-Boğaziçi-Akçadağ- İnformatik Ortak Girişim Grubu verdi. Yazıcı içinse en düşük teklif Oyak Teknoloji’den geldi.

Fırsatları Artırma Teknolojiyi İyileştirme Hareketi (FATİH) Projesi kapsamında satın alınacak “akıllı tahta” ve yazıcı ihalesine 5 ortaklık teklif verdi. Yapılan açıklamada, Samsung ve Probil ortaklığının teşekkür ederek teklif sunmadığı belirtildi. Alınan teklifler komisyonca değerlendirilmek üzere teknik yeterlilik incelemesine alındı. Bu sürecin ardından yeterli bulunan kurumlar pazarlık turuna davet edilecek.

Yazıcı için Oyak Teknoloji 240 milyon liralık teklif verirken, Sentim Bilişim 244 milyon lira önerdi. Akıllı tahta için teklif verenlerse şu şekilde oluştu:

Vestel; 1 milyar 597 milyon lira

Datateknik-Boğaziçi-Akçadağ-İnformatik OGG; 1 milyar 319 milyon lira

Arçelik; 1 milyar 556 milyon lira

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN