Eğitim 08 OCAK 2013 / 10:58

IBS’de iş hayatına yönelik eğitimler

Istanbul Business School (IBS) Şubat ayında, "Satış, Sosyal Medya, Lüks Marka Yönetimi, Google Adword" gibi günümüzün iş eğilimlerine uyumlu eğitim seçenekleri sunuyor.

Istanbul Business School (IBS)’nin sektörlerin yöneticilerinden oluşan gönüllü eğitmen kadrosunda Emre Demir-Denizbank, Necati Dağtekin-DHL Worldwide Express, Hakan Gündoğar-Pegasoft Business Software, Hakan Okay-Kopaş Kozmetik, Atakan Özdemir-Novartis Aşıları Türkiye, Akın Aksekili-Novo Nordisk, Olcay Arıcan-Peugeot, Devrim Ersöz-Akademic Trend, Tuğba Şişik-Adobesystems, Mete Konuralp-Tesa, Derya Dizdar-Teksüt, Serpil Çoker-Darty Türkiye, Evren Aksoy-Shell Sa Marketing, Cem Ağaoğlu-PepsiCo, Bahadır Tomaç-The Nielsen Company, Tolga Ünvan-Coca Cola Türkiye gibi  isimler yer alıyor.

Istanbul Business School (IBS) Bilgi, Yenilikçilik, İlham ve Mükemmeliyetçilik değerleri ile eğitime farklı bir bakış açısı kazandırıyor. Aldığınız program bittikten sonra da IBS’de olan bir uygulamadan ücretsiz olarak yararlanabiliyorsunuz. Sektörden eğitimcilerle hızlı Networking’te ise kısa zamanda sonuç odaklı ve etkili bir şekilde büyük bir grubun birbirini tanımasını ve ilişkilerini güçlendirmesini amaçlıyor.

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics