Eğitim 07 OCAK 2013 / 15:19

Kiğılı'dan E-öğrenme projesi

Kiğılı, yeni yıla çalışanları için geliştirdiği “Akademi Kiğılı” e-öğrenme projesi ile giriyor.

Kiğılı, geliştirdiği “Akademi Kiğılı” e-öğrenme projesi ile çalışanlarına farklı bir eğitim uygulaması sunuyor. Akademi Kiğılı e-öğrenme projesi kapsamında çalışanlar; office uygulamaları, oryantasyon, ürün bilgisi, kasa eğitimi gibi eğitimlerin yanı sıra; duyurular, bloglar, kitap özetleri ve iletişim üzerine en güncel bilgilere de kolaylıkla ulaşabilecek.

Enocta firması ile yapılan işbirliği ile faaliyete geçen proje kapsamında, her bir çalışanın kendi mail adresi sisteme tanımlanıyor. Çalışanlar, bu mail adresleri ile internet üzerinden sisteme giriş yaparak mevcut eğitimlere rahatlıkla ulaşabiliyor.

Office eğitimleri, Enocta katoloğunun sağladığı dört farklı temel eğitim ile birlikte toplam 150 ekranlık eğitimlerin yer aldığı sistemde, ayrıca ‘Müşteri Sen Bizim Herşeyimizsin’, ‘Temel Satış Becerileri’, ‘İletişim Anlayarak Başlar’, ‘Duygusal Zekayı Geliştirmek: Kendini Tanımak ve Yönetmek’ isimli eğitimler de mevcut.

Kiğılı’nın iş süreçlerini iyileştirmek ve verimliliği artırmak amacıyla geliştirdiği eğitimler de Akademi Kiğılı’nın diğer projeleri arasında. Oryantasyon, ürün bilgisi, kasa eğitimi, görsel düzenleme gibi eğitimler de gelecek dönemlerde sisteme eklenecek eğitimler arasında. Tüm bu eğitimlerin yanı sıra; duyurular, bloglar, kitap özetleri, sınavlar gibi farklı süreçler de sistemde yer alacak. Sisteme, power point olarak hazırlanacak olan eğitim notları da çalışanlar tarafından eklenebilecek. Mağazalar ve merkez kadronun bilgilendirilmesi için çeşitli duyurular da sistemde paylaşılabilecek.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN