Eğitim 21 ŞUBAT 2013 / 16:11

Okul öncesi çevrimiçi İngilizce eğitimi

3-10 yaş aralığındaki çocuklara yönelik çevrimiçi İngilizce öğrenme programı Pumkin Online English Learning for Children ile 500 temel kelime ve kalıp cümle ile çocuklara yönelik konuşulanı anlama ve altyapı eğitimi veriliyor.


Okul öncesi, ana sınıfı ve ilkokul çağındaki 3-10 yaş grubu çocuklara İngilizce öğretmek üzere hazırlananan program, beş bölüm ve toplam 100 ders saatinden oluşuyor. 750 animasyonlu etkinlik, 80 öğretici video ve 10 şarkı içeren programda öğrencinin, her kelimeyi ve kalıp cümleyi değişik aktivitelerde en az yedi defa görerek, duyarak ve seslendirerek küçük yaşta yoğun tekrarlarla kalıcı olarak öğrenmesi hedefleniyor. Her aktiviteden sonra dersi pekiştirmek amaçlı puanlı oyunların mevcut olduğu uygulamada öğrenciler topladıkları puanlarla her seviye için Animal shop’tan hayvan koleksiyonu oluşturabiliyorlar.


Öğrencilerin uygulama üzerinde yaptığı eğitimlerin sonuçları ebeveynine raporlandığı programda veli İngilizce bilmese de çocuğunun gelişimini takip edebiliyor.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN