Eğitim 25 AĞUSTOS 2017 / 12:10

TÜTED Akademi telekomünikasyon sistemleri sertifika programını eğitimlerine ekledi

Meslek lisesi ve üniversite öğrencilerine, ilgili meslek gruplarına ve yeni meslek edinmek isteyen tüm girişimcilere güncel içerikli eğitimler vermek üzere faaliyetlerini sürdüren Tüm Telekomünikasyon iş İnsanları Derneği (TÜTED) Akademi, eğitimlerine Telekomünikasyon Sistemleri Sertifika Programını da ekledi.

TÜTED Yönetim Kurulu Başkanı Dilek Bağdatlıoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, TÜTED Akademi'nin Yıldız Teknik Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi iş birliğiyle başlattıkları bu sertifika programı katılımcılarının telekomünikasyonun temel ilke ve kavramları başta olmak üzere haberleşme sistemlerinde bulunan donanımların görevleri, çalışma prensipleri ve işletmesi konularında bilgi ve beceri kazanacaklarını belirtti.

Verilen sertifikanın, katılım belgesi niteliğinde olmadığına dikkati çeken Bağdatlıoğlu, mezunların sektörün aradığı niteliklere sahip olduğunu kanıtlayan önemli bir kalifikasyon belgesi niteliğinde olduğundan, katılımcıların öz geçmişlerine ilave edecekleri bir sertifikasyon olduğunu vurguladı.

Bağdatlıoğlu, 23 Eylül- 14 Ekim arasında gerçekleşecek eğitimin, 4 hafta süreceğini dile getirerek, "Eğitim hayatı boyunca telekomünikasyon eğitimi almamış, telekomünikasyon sektöründe çalışan veya çalışmayı düşünen teknik elemanların da katılabileceği eğitimde katılımcılar için hazırlanmış ders programı, 6 ana başlık altında toplanmıştır." diye konuştu.

Katılımcıların bu eğitimde, Dijital Pazarlamaya Giriş, Dijital Mecrada Marka Konumlandırma, Sosyal Medya ve Uygulamalı Dijital Reklam Planlamaları gibi konularda kendilerini geliştirebileceklerini anlatan Bağdatlıoğlu, sertifika programında mühendis, başmühendis, müdür ve eğitim müdür yardımcısı olarak eğitmenlik ve eğitim yöneticiliği görevlerinde bulunan Sezai Azaklı'nın, eğitim de ise Diverseffect Dijital Reklam Ajansı Başkanı CoşkunYeşilbaş'ın görev alacağını kaydetti.

ETİKETLER : tüted tüted eğitim

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN