Eğitim 05 ARALIK 2013 / 09:56

Yeditepe Üniversitesi SAP eğitimi veriyor

Yeditepe Üniversitesi, SAP’nin Eğitim Ortağı olarak, SAP çözümleriyle ilgili çevrim içi eğitim ve sertifika programlarını öğrencilerine daha avantajlı  şekilde sunacak.SAP, Üniversite İş Birliği Programı kapsamında eğitim kurumlarına,iş yazılımlarına erişim sağlıyor. SAP Üniversite İş Birliği Programı ve SAP Eğitim’in ortaklaşa geliştirdiği Student Academy Programına ilk katılan kurum Yeditepe ÜniversitesiYönetim Uygulama ve Araştırma Merkezi  oldu.

SAP eğitim modüllerini uzaktan eğitim imkânıyla takip edebilecekler. SAP iş çözümleri ve uygulamalarına dair ERP (Kurumsal Kaynak Planlama) seminerleri de düzenlenecek ve lisans, yüksek lisans ve MBA programlarında SAP uygulamalı ERP dersleri açılacak.

Özellikle işletme öğrencileri ilgili

Yeditepe Üniversitesi Yönetim Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Doç. Dr. Güner Gürsoy:"Lisans ve yüksek lisans programlarımızda ve özellikle de işletme lisans ve MBA öğrencilerimiz, SAP programlarına yoğun ilgi göstermektedir. Eğitim yapımız içerisinde fark yaratan bir uygulamayı gerçekleştirmemizde yanımızda olan SAP Türkiye yönetimine öğrencilerimiz adına teşekkür ediyorum." dedi.

SAP Türkiye Genel Müdürü Zeynep Keskin: “Yeditepe Üniversitesi ile üniversite  işbirliklerimizi bir adım daha ileri taşıyarak Eğitim Partnerliği/ İş Ortaklığı anlaşması gerçekleştirdik. Böylece,  örgün eğitim içinde SAP ERP modülleri derslerini veren Yeditepe Üniversitesi, artık SAP çözümleriyle ilgili çevrimiçi eğitimleri ve sertifikasyon programlarını daha avantajlı bir şekilde sunabilecek.” dedi.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics