Eleman Arayanlar 10 AĞUSTOS 2015 / 12:49

Kanal satış personelleri ödüllendiriliyor

“Cyberoam Sales Bonanza”, Cyberoam kanal iş ortaklarının ve satış personelinin gösterdikleri performansa göre ödüllendirilmesini temel alıyor. 30 Eylül 2015 tarihine kadar sürecek etkinlik boyunca Cyberoam iş ortakları ve satış personeli, sattıkları ürünlerin model numarası, satılan ürün sayısı, mevcut güvenlik sistemlerine dair aboneliklerin kapsamı ve mevcut aboneliklerin yenilenmesine bağlı olarak değişen oranlarda ödüllere kavuşacak. Etkinlikten Cyberoam iş ortağı portalına kayıtlı tüm satış personeli yararlanabilecek.Türkiye’nin Cyberoam için son derece önemli bir yere sahip olduğunun altını çizen Cyberoam Türkiye Ülke Müdürü Emre Aktaş, “Cyberoam Sales Bonanza” ile Türkiye’deki iş ortaklarına büyük avantajlar sunmaktan memnuniyet duyduklarını ifade etti. Normalde bu gibi kampanyalarda sadece iş ortağı şirketlerin hedeflendiğini, Cyberoam’un ise bunun ötesine geçerek iş ortaklarına bağlı satış personelinin de faydalanabileceği bir kampanya kurguladığını söyleyen Aktaş, şu bilgileri paylaştı:

“Cyberoam dünyanın her yerinde yüzde 100 kanal yapısı üzerinden müşterilerine ulaşan bir şirket. Bu nedenle işimizin yaygınlaşmasında ve müşterilerimize sunduğumuz desteğin sürekliliğinde kanal iş ortaklarımız ve çalışanları çok önemli bir yere sahip. İş ortaklarımızın müşterilerimizle kurduğu ilişkiler ve onlardan gelen geri bildirimler, yeni nesil çözümlerimizin temelini oluşturan inovasyonların yönünü belirlememize yardımcı oluyor. ‘Cyberoam Sales Bonanza’ üzerinden iş ortaklarımıza ve çalışanlarına sunduğumuz ödüllerle, işimize sundukları katkılar için onlara teşekkür etmenin yanı sıra, şirketlerin daha güvenli bir yapıya kavuşması için gösterdikleri çabalarda motivasyonlarını artırmayı hedefliyoruz.”

Kampanya hakkında daha detaylı bilgi almak isteyen Cyberoam iş ortaklarının yerel dağıtıcıyla veya Cyberoam Türkiye ekibiyle temasa geçmesi yeterli.