EMC 18 EYLÜL 2013 / 15:10

EMC çıtayı yükseltiyor

Yeni EMC VNX Serisi; öncelikli iş yükleri için daha geniş kapsamlı seçenekleriyle VNX bütünleşik veri depolama sistemleri, orta kademe veri depolamanın tanımını ve ekonomisini değiştiriyor.

 Yeni VNX uygulama performansı, veri depolama verimliliği, veri koruma, veri kullanılırlığı ve kullanım kolaylığında çıtayı yükseltiyor.

Tüm EMC VSPEX referans mimarileri artık yeni nesil VNX Serisi ile çalışıyor ve aynı fiyatlara 2 kat daha fazla sanal makine ile en kritik iş yükleri için daha fazla seçenek sunuyor. VSPEX; 3.600 adet satış, 3.000 müşteri ve 1.500 iş ortağı ile dünyanın en hızlı büyüyen referans mimarisi.

Dosya performansı 4 katına çıkıyor

Yeni VNX uygulama performansı, veri depolama verimliliği, veri koruma, veri kullanılırlığı ve kullanım kolaylığını artırıyor. Yeni MCx yazılımı aracılığıyla yeni nesil VNX, Flash’ın gücünü tam anlamıyla ortaya çıkarıyor; uygulama ve dosya performansını 4 kata kadar artırıyor ve  önceki nesil sisteme göre üçte bir oranda fiyat avantajı sağlıyor.

Yeni EMC XtremSW Cache 2.0 yazılımı; VNX Serisi de dahil olmak üzere EMC dizilimleri ile daha derin entegrasyon özelliği sunuyor ve tepki süresini %65 düşürüyor. Gelişmiş önbellekleme yazılımı ayrıca VMWare vCenter ile daha fazla birlikte çalışabilirlik özelliği, sektörün ilk IBM AIX desteğini ve Oracle RAC ortamları için de dağıtımlı önbellek uyumluluğunu sunuyor. Tüm bunların yanında tüm sunucu flash SSD’leri ya da PCle donanımı (EMC XtremSF sunucu flash donanımı dahil) için de daha fazla destek sağlıyor.

Nil Projesi

EMC’nin global bilişim dünyasına ön izleme ile merhaba diyen; esnek bulut platformu “Nil Projesi”  ise son derece merak uyandıran özellikler taşıyor. Project Nile; dünyada ticari olarak satışa sunulacak ilk web-bazlı depolama altyapısı olma özelliğini taşıyacak. Bu yenilikler bir arada EMC müşterileri ve iş ortaklarına Açık, Özel ve Hibrid Bulut ortamlarını kurarken ihtiyaç duydukları temel unsurları sağlıyor.

EMC Türkiye Genel Müdürü Önder Sönmez; global lansmanları ile eş zamanlı olarak Türkiye pazarına giren yeni EMC çözümleri konusunda şunları söyledi; “İşletmeler mevcut veri merkezi altyapılarından daha fazla performans ve verimlilik beklerken; aynı zamanda gelecek nesil mobil ve web uygulamaları için de yeni mimarileri araştırıyor. EMC, Intel MultiCore, sanallaştırma ve Flash gibi kendinden önceki teknolojilerin yerini hızlı bir şekilde alan teknolojileri tamamen benimseyerek ve kullanarak işletmelere BT departmanlarını dönüştürmek için ihtiyaç duydukları çözüm ve hizmetleri sunuyor. EMC yalnızca benzersiz düzeylerde performans ve verimlilik sunmakla kalmıyor, aynı zamanda işletmelerin rekabette güçlü konumda kalmaları için gereken çevikliği de sağlıyor”.
ETİKETLER : EMC VSPEX XtremSW Cache 2.0

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics