EMC 29 EYLÜL 2013 / 10:39

Veri depolamada birinci EMC seçildi

EMC, sanallaştırma araştırmasında 1 numaralı veri depolama çözümü seçildi.
EMC, Wikibon'un gerçekleştirdiği VMware vSphere Ortamları için Tüm Kategorilerde Entegrasyon Değeri araştırmasında üç yıldır birinci oluyor.

VMware ortamları ile çözüm ve ürün sağlayıcı firmaların entegrasyon araştırmasının “VMware Dominant Çoklu-Hipervizörlü Veri Merkezleri” sonuçlarına göre incelen on üç ürün arasından öne çıkan EMC VNX ve EMC VMAX yalnızca blok depolama kategorisinde araştırmaya katılan on üç ürün arasında önceki üç yılda da olduğu gibi lider veri depolama sistemi seçildi.

"Müşterilerimiz inovasyonu desteklemeyi biliyor"

EMC CTO’su John Roese konuyla ilgili açıklamasında, “Müşterilerimizin karşı karşıya kaldığı BT sorunlarına çözümle karşılık verebilmek Yazılım Tanımlı Veri Merkezleri ile VMware’in sıkı bir entegrasyonunu gerektiriyor. Müşterilerimiz, EMC’nin inovasyon konusunda liderlik yapmasını ve yenilikçiliği desteklemesini bekliyor. Bu araştırma işletmelerin BT dönüşümleri için birinci sınıf çözümler sunma konusunda EMC’ye güvenmeye devam ettiğini teyit ediyor” dedi. Araştırma, VMware teknolojisi ile entegrasyon düzeyine göre veri depolama sistem ve ürün sağlayıcılarını sıralandırıyor. VMware çözümleri için lider bilgi altyapısı sağlayıcısı olan EMC, VMware sistemi kullanan işletmelere sanallaştırma ve rekabet avantajı elde etmeleri için gereken kullanılabilirlik, koruma, otomasyon ve güvenliği sunuyor. Bu şekilde bu işletmelerin gelecek nesil bulut altyapılarında artan düzeyde otomasyonla VMware sistemlerini kullanmalarını kolaylaştıracak bulut ve sanallaştırma teknolojilerini benimsemeleri kolaylaşıyor. VMware ile sıkı entegrasyon sayesinde EMC, işletmeleri ortamlar arası karmaşık komut dizisi oluşturma ve bu komutları saklama zorunluluğundan kurtarıyor, bu şekilde BT kaynaklarının daha etkin yönetilmesini, işle ilgili gereksinimler ve kurallarla uygun hale getirilmesini sağlıyor. Sonuç olarak da maliyetlerin düşürülmesinde ve operasyonel verimliliğin artmasında rol oynuyor.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics