EMC 23 EYLÜL 2013 / 08:12

Yeni ürünler sahne aldı

EMC, yeni çözümleri ile yine bilişim sektörünün gündeminde.

İşletmelerin, BT dönüşümlerini gerçekleştirirken ihtiyaç duydukları tüm noktalar dikkate alınarak tasarlanan yeni EMC çözümleri; özellikle “hız” konusunda son derece iddialı ürünler.
EMC, yeni çözümlerinin tanıtımını, müşterilerinin ve iş ortaklarının katılımı ile “EMC Büyük Sürpriz” etkinliğinde gerçekleştirdi. EMC Türkiye Genel Müdürü Önder Sönmez’in ev sahipliğinde; EMC Kıdemli Bölge Direktörü Cem Fındıkoğlu ve EMC Sistem Mühendisliği Yöneticisi Fırat Öztürk de birer sunum gerçekleştirdikleri etkinlikte sergilenen; simülasyonlu F1 aracı da büyük ilgi gördü. EMC, Formula 1’de Lotus F1 Team’in de sponsorları arasında yer alıyor.
EMC’nin küresel bilişim dünyasına ön izleme ile merhaba diyen; esnek bulut platformu “Nil Projesi” (Project Nile) ise son derece merak uyandıran özellikler taşıyor. Project Nile; dünyada ticari olarak satışa sunulacak ilk web-bazlı depolama altyapısı olma özelliğini taşıyacak.
Bu yenilikler birarada EMC müşterileri ve iş ortaklarına açık, özel ve melez bulut ortamlarını kurarken ihtiyaç duydukları temel unsurları sağlıyor. EMC Türkiye Genel Müdürü Önder Sönmez; küresel tanıtımları ile eş zamanlı olarak Türkiye pazarına giren yeni EMC çözümleri konusunda şunları söyledi: “İşletmeler mevcut veri merkezi altyapılarından daha fazla performans ve verimlilik beklerken; aynı zamanda gelecek nesil mobil ve web uygulamaları için de yeni mimarileri araştırıyor. EMC, Intel MultiCore, sanallaştırma ve Flash gibi kendinden önceki teknolojilerin yerini hızlı bir şekilde alan teknolojileri tamamen benimseyerek ve kullanarak işletmelere BT departmanlarını dönüştürmek için ihtiyaç duydukları çözüm ve hizmetleri sunuyor. EMC yalnızca benzersiz düzeylerde performans ve verimlilik sunmakla kalmıyor, aynı zamanda işletmelerin rekabette güçlü konumda kalmaları için gereken çevikliği de sağlıyor”.
ETİKETLER : Sayı:939

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN