Etkinlikler 01 KASIM 2017 / 11:24

​ SHIELD 2017 Siber Güvenlik Konferansı için geri sayım başladı!

21 Kasım 2017 tarihinde Çırağan Palace Kempinski’de gerçekleştirilecek etkinlik 14 oturumda 35 konuşmacıya ev sahipliği edecek. Etkinlikğin bu yılki sunucuları ise Burcu Bakdur ve Okan Bayülgen olacak.

İnnoveraBT tarafından her yıl düzenlenen siber güvenlik konferansı SHIELD bu sene Çırağan Palace Kempinski’de katılımcılara ev sahipliği yapacak. Toplamda 850 katılımcıyı 14 ayrı oturum ve 35 konuşmacı ile buluşturacak etkinliğin açılış konuşması “Darknet: Inside the Digital Underworld”ün yazarı Jamie Bartlett tarafından yapılacak.

 

SHIELD Nedir?

 

SHIELD, Innovera’nın Türkiye’de her yıl düzenlediği bir siber güvenlik konferansıdır. SHIELD, Innovera’dan üreticileri, danışmanları ve müşterileri kapsayan yüzlerce uzmanı her yıl bir araya getirmektedir. Organizasyonun üç katmanlı misyonu, basit ve özdür: • Siber güvenlik alanındaki en yeni gelişmeleri paylaşmak • Tüm katılımcılara en geniş kapsamlı networking imkanları sunmak • Tüm katılımcıların eğlenmesini ve güzel anılar biriktirmesini sağlamak Dünyaca ünlü konuşmacılara, sektörün önde gelen uzman konuşmacılarına ve panelistlere ev sahipliği yapan SHIELD, Türkiye’nin bir numaralı siber güvenlik organizasyonu olarak çıtayı her yıl yükseltmektedir.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN