Etkinlikler 29 MAYIS 2017 / 16:39

​BTvizyon İzmir Toplantıları 18 Mayıs’ta Hilton İzmir Otel’de gerçekleşti.

Anadolu’nun farklı şehirlerinde, bilişim teknolojileri sunucu şirketleri ile profesyonel kullanıcıları buluşturan BTvizyon Toplantıları, 2017 yılında da tüm hızıyla devam ediyor. Bilişim Zirvesi Etkinlik Ltd. Şti. tarafından düzenlenen BTvizyon Toplantıları’nın geçtiğimiz haftaki durağı İzmir oldu. 18 Mayıs günü Hilton İzmir Otel’de düzenlenen etkinlikte, bilişim teknolojileri alanındaki en yeni eğilimler hakkında katılımcılara sunuldu.
 


Toplantının açılış konuşmasını yapan Bilişim Zirvesi Genel Müdürü Neslihan Aksun, tam 16 yıldır çok sayıda önemli ili titizlikle seçerek BTvizyon etkinliklerini gerçekleştirmeye devam ettiklerini belirterek, şunları kaydetti: “Türkiye’nin sayılı büyük ve önemli şehirleri arasında yer alan ve teknoloji kapasitesi yüksek olan İzmir’de olmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. 2002 yılından beri çeşitli illerde gerçekleştirdiğimiz BTvizyon Toplantıları, bilişim sektörünün önde gelen şirketlerinin kurumsal verimlilik, maliyet avantajı gibi faydalar sağlayan ürün ve çözümlerini her ölçekte katılımcımız olan şirketlerle paylaştıkları ortak buluşma noktası olmuştur. Türkiye’de kurumsal BT yetkinliğini artırmak adına, bunun önemli bir etkinlik zinciri olduğuna inanıyoruz.Bilişim sektörünün büyümesine yaklaşık 25 yıldır hizmet vermekte olan BTHABER Şirketler Grubu’nun bir parçası olan Bilişim Zirvesi Etkinlik Şirketi, kurulduğu günden bu yana Türkiye’nin ‘bilişim’ ekseninde en önemli etkinliklerine imza attı, bu konuda BT sektörü, kurumsal hayat ve kamu arasında güçlü bir köprü oldu, olmaya da devam ediyor.”
Aksun’un verdiği bilgilere göre bu yıl BTvizyon Toplantıları, bu yıl Eskişehir, Çanakkale, Adana, Erzurum, Ankara ve Girne’de devam ederek gerçekleştirilecek.
 
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics