Etkinlikler 16 KASIM 2017 / 13:40

​ICTConf 17' için geri sayım

Son yılların değişmez gündemini oluşturan bulut bilişim, siber güvenlik ve programlama konuları bu yıl ikinci kez düzenlenecek olan ICTConf'ta ele alınacak. Bu yıl 12 Aralık'ta Namık Kemal Üniversitesi Çorlu Mühendislik Fakültesi’nde Bilişim Topluluğu öğrenci kolu tarafından düzenlenecek olan ICTConf 17'; konferanslar, panel ve çekilişlerle katılımcı kitlesinin karşısına çıkacak. Katılımcılar aynı zamanda etkinlik alanında kurulu stantlarda çeşitli firmaların ürünleri ve fikirleri ile tanışacak.
Uzmanlar tarafından yapılacak konuşmalar ile programına başlayacak olan ICTConf 17' , öğleden sonraki konuşmalar sonrasında panel oturumu yapılacak. Konuşmacılar, “Yapay zeka ve bilişimin geleceği” konu başlığı altında sorunları tartışıp çözüm önerileri üretecek.  
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN