Etkinlikler 13 ŞUBAT 2018 / 10:16

​Mobil Teknolojiler Günü 17. kez kapılarını açmaya hazırlanıyor

Univera’nın gelenekselleşen etkinliği Mobil Teknolojiler Günü, 4 Nisan’da, Sheraton Ataşehir’de gerçekleşecek. Dijital dönüşümün konuşulacağı etkinliğin bu yılki özel konuşmacısı ise İnternet Ekipler Amiri Serdar Kuzuloğlu olacak.

Uzun yıllardır Kurumsal Teknoloji Çözümleri ile yüzlerce firmaya hizmet veren Univera, teknoloji trendlerini ve kurumlar için gelişen dijital dünyayı her yıl düzenlediği Mobil Teknolojiler Günü etkinliğinde katılımcılar ile paylaşıyor.

Bu yıl 17. Kez düzenlenecek olan Mobil Teknolojiler Günü’nde, Anadolu Motor ve Nestle’nin de aralarında yer aldığı farklı sektörlerde hizmet veren firmalar, dijital dönüşüm yolculuklarını aktaracak. Bitmeyen bir döngü olan dijital dönüşüm süreci, teknoloji gelişmeye devam ettiği sürece ilerleyecek. Univera da bu süreçte uzun yıllardır firmaların yanında yer alıyor. Geliştirdiği son çözümler ile de kurumların dijital dönüşüm yolculuğunda üretimden, satış sonrası hizmet yönetimine kadar uzanan iş süreçlerinde onlara hizmet veriyor.

Univera’nın uçtan uca çözüm sunan platformu Panorama ile dijitalleşen firmalardan biri olan Anadolu Motor da etkinlikte deneyimlerini paylaşacak firmalardan. Panorama ile gerçekleştirilen dijital yolculuğun aşamaları ve firmaya getirileri, etkinlikte katılımcılarla paylaşılacak.

Konuşmacı firmaların yanı sıra, etkinliğe renk katacak olan Serdar Kuzuloğlu, yıllardır biriktirdiği dijital tecrübe ve vizyoner konuşması ile konuklara bakış açılarını değiştirecek keyifli bir sunum yapacak.

Online kayıt ve etkinlikle ilgili detaylı bilgi için www.mobilteknolojilergunu.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics