Etkinlikler 13 MART 2013 / 14:38

‘BThaber Kamuda BT Yönetimi Platformu’ 27 Mart’ta Ankara’da gerçekleştirilecek

BThaber Kamuda BT Yönetimi Platformu, 27 Mart 2013 Çarşamba günü Ankara’da Sheraton Hotel’de gerçekleştirilecek.Türkiye’nin rekabetçi sektörleri, bilişim alanındaki en önemli iş ve buluşma platformu olan BThaber Platform etkinliklerinde bir araya gelmeye devam ediyor. Bir sonraki BThaber Platform, Kamuda BT Yönetimi başlığıyla 27 Mart 2013′te Ankara Sheraton Hotel’de gerçekleştirilecek.

BThaber Kamuda BT Yönetimi Platformu etkinliğinde ele alınacak başlıca konular arasında Küresel ve Yerel Bilgi Güvenliği Eğilimleri, Kamuda Dijitalleşme Hareketi ve Yeni Teknoloji Yaklaşımları, Yeni Nesil İletişim Çözümleri ve çeşitli kurumların başarı hikayeleri yer alıyor.

BThaber Platform etkinlikleri kurumların stratejilerinin belirlenmesine vekarar verme süreçlerine kılavuzluk ederken, alanında söz sahibi olan kuruluşlara çözüm ve önerilerini anlatma fırsatı veriyor.

Türkiye’nin rekabetçi sektörlerinin yöneticilerini ve karar vericilerini, akademisyenleri, bağımsız danışmanları ve çözüm ortaklarını bir araya getiren BThaber Platform Etkinlikleri, gündemdeki konuların mevcut durumunuve geleceğini etkileşimli bir ortamda , örnek başarı hikayeleri eşliğinde yansıtma misyonunu üstleniyor.

BThaber Platform etkinlikleri hakkında ayrıntılı bilgiye ve BThaber Kamuda BT Yönetimi Platformu etkinlik programına www.bthaber.com.tr/platformadresinden ulaşabilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN