Etkinlikler 30 OCAK 2013 / 13:35

'Hafif Müzik’ Kanyon’da

www.hafifmuzik.org sitesinin düzenlediği “Hafif Müzik Kanyon’da!” etkinliklerinin ikinci sezonu başladı. Nokia Lumia’nın yayın sponsoru olduğu ve 5 ay sürecek konserler dizisinin ikincisi 24 Şubat’ta yapılacak.

Hafifmuzik.org, geçtiğimiz yıl Kanyon işbirliğiyle başlattığı “Hafif Müzik Kanyon’da!” etkinliklerine bu yıl Nokia Lumia’nın katkılarıyla devam ediyor. Mabel Matiz’in verdiği konserle başlayan konser, Hafifmuzik.org sitesinden canlı olarak yayınlandı.

15 bin kişi tarafından bilgisayar ya da telefondan canlı olarak izlenen Mabel Matiz konseri Nokia Lumia sersinin destekleriyle gerçekleşti. 24 Şubat Pazar günü düzenlenecek bir sonraki konserde ise Nokia kendi hayran kitlesini davet ederek konseri sadece mobil cihazlardan değil, canlı olarak da izleme fırsatı vereceği açıklandı.

“Hafif Müzik Kanyon’da!” konserleri, mayıs ayına kadar ünlü isimlerle her ayın son pazar günü tekrarlanacak. Konserlerle ilgili detaylı bilgiler ve güncellemeler için Nokia Türkiye’nin Facebook ve Twitter sayfalarını takip edebilirsiniz.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN