Etkinlikler 21 NİSAN 2013 / 09:12

23 Nisan Bağdat Caddesi'nde kutlanacak

Avea, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı Bağdat Caddesi’nde düzenleyeceği etkinlikler ve oluşturulacak sirk atmosferiyle kutlayacak.

Avea, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı Bağdat Caddesi’nde kutluyor. Düzenlenecek etkinlikler ve sürpriz hediyelerle çocuklara unutulmayacak bir bayram yaşatmayı hedefleyen Avea, 23 Nisan’da herkesi Bağdat Caddesi’nde bulunan Avea İletişim Merkezi’ne davet ediyor.

Bu anlamlı günde çocuklara özel eğlenceli etkinlikler sunacak olan Avea, Bağdat Caddesi’ndeki Avea İletişim Merkezi’nde bir “sirk çadırı konsepti” oluşturuyor. Etkinliğe katılacak olan çocuklar cadde üzerinde kurulacak özel sirk çadırında gün boyu, kendileri için hazırlanan yüz boyama, top havuzu, karikatür çizdirme gibi birbirinden aktivitelere katılarak; eğlenceli cut-outlar’da fotoğraf çektirebilecekler.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN